Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Prezidentas
LSA prezidentas 2013-08-01

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas atstovauja asociaciją Lietuvos ir užsienio valstybių institucijose, įstaigose ir organizacijose, tarptautinėse organizacijose, taip pat santykiuose su asociacijos partneriais bei kitais trečiaisiais asmenimis.

Kadencijos laikui prezidentą renka prezidiumas.

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidento pareigas nuo 2013 m. liepos mėn. užima Dalius Gedvilas.D. Gedvilas:
„Statyba – viena iš svarbiausių materialinės gamybos sričių, kuri padeda sukurti pramonės ir kitų šakų potencialą, spręsti gyvenamo būsto ir kitas socialines problemas, vystyti miestų ir kaimų infrastruktūrą. Nuo statybos masto, jos lygio makroekonomikoje tiesiogiai priklauso šalies ūkio perspektyva, žmonių gyvenimo lygis ir gerovė. Sektorius kuria apie 10 % šalies BVP, įdarbina apie 10 % šalies dirbančiųjų. Statybos verslas turi būti gerbiamas, jo balsas turi būti išgirstas.

Svarbiausia - padidinti statybų apimtį Lietuvoje, Lietuvos statybininkams padėti įsitvirtinti ES rinkoje. Nuolatos bendraujame su valstybės institucijomis, esame pateikę ir turime parengę daugybę siūlymų, kaip skatinti ne tik statybos, bet ir kitų verslų apimtį bei atitinkamai pildyti valstybės iždą. Taip pat turime stiprinti statybininko profesijos įvaizdį. Šiuo metu koncentruojamės į statybos proceso skaitmeninimą ir visų statybos proceso dalyvių atsakomybių stiprinimą atliekant savo profesinę misiją“.Buvę asociacijos prezidentai:
Adakras Vincentas Šeštakauskas – nuo 1993 m. iki 2013 m. liepos mėn.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901