Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Vasaris
Europos geros praktikos apdovanojimai 2010-02-23

Jau yra paskelbtas Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros kvietimas (yra gauti ir specialūs lankstinukai) dalyvauti Europos geros praktikos apdovanojimuose. Šiemet jie yra skiriami už praktinius darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo sprendimus, kurie yra susiję su saugia technine priežiūra.
Apdovanojimai bus skiriami dviejose kategorijose: įmonėms, kuriose dirba mažiau nei 100 darbuotojų, ir įmonėms, kuriose dirba 100 ar daugiau darbuotojų.
Daugiau informacijos apie šį konkursą (žr. plačiau) .

Plačiau...

Daugiabučių namų modernizavimas 2010-02-19

2010-02-18 įvyko Lietuvos Respublikos Seimo aplinkos apsaugos komiteto posėdis daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais. Dalyvavo Aplinkos ministerijos, VGTU, Seimo ekonomikos, Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetų atstovai. Posėdyje taip pat dalyvavo ir pasisakė Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas A.Šeštakauskas. Posėdžio metu buvo pritarta sukurtam finansavimo modeliui, apsvarstytos daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) spartinimo galimybės, susirūpinta lengvatinių kreditų teikimu. Nors ir atrinkti trys bankai: SEB, „Swedbank“ ir „Šiaulių bankas“, kurie teiks lengvatinius kreditus naujojoje būsto modernizavimo programoje dalyvaujantiems žmonėms, tačiau galutinės sutartys su SEB, „Swedbank“ ir „Šiaulių banku“ dar nepasirašytos, o tai stabdo daugiabučių namų modernizavimą.


Susitikimas su Centrinės projektų valdymo agentūros vadovais 2010-02-11

Susitikimas įvyko 2010 m. vasario 10 d. Dalyvavo CPVA direktorius Viktoras Sirvydis, Pirkimų sprendimų skyriaus viršininkė Jurgita Kuklierienė, Pirkimų sprendimų skyriaus projektų vadovas Einaras Vitkus bei LSA įmonių vadovai/atstovai. Susitikimo tema: Statinių modernizavimo darbų pirkimas per Centrinę perkančiąją organizaciją (CPO). Išsamesnė informacija (žr. plačiau).

Plačiau...

DĖL APLINKOS MINISTRO ĮSAKYMO PAKEITIMO 2010-02-08

Lietuvos statybininkų asociacija informuoja, kad aplinkos ministro 2010 m. vasario 4 d. įsakymu Nr.D1-105 "Dėl Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2009 m. sausio 8 d. įsakymo Nr.D1-8 "Dėl aplinkos ministro 2002 m. gegužės 14d. įsakymo Nr.242 "Dėl statybos techninio reglamento STR 1.11.01:2002 "Statinių pripažinimo tinkamais naudoti tvarka" patvirtinimo" pakeitimo" pakeitimo" nustatyta, kad iki 2012 m. sausio 1 d. daugiabučiai namai gali būti pripažinti tinkamais naudoti su daline apdaila. Žr. plačiau (2010 m. vasario 4 d. aplinkos ministro įsakymo Nr. D1-105 kopija).

Plačiau...

Ekonomikos darbo grupės susirinkimas 2010-02-08

2010 m. vasario 3d. įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos ekonomikos darbo grupės susirinkimas, kuriame buvo apsvarstyti daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos spartinimo ir kylančių problemų sprendimai. Išsamesnė informacija tel. 8 5 2610847, vyr. finansininkė Aušra Ziminskienė.

Laukiame naujo Europos konkurso nugalėtojo 2010-02-02

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra ir Valstybinė darbo inspekcija (VDI) kviečia įmones ar organizacijas teikti paraiškas dešimtajam Europos geros praktikos apdovanojimui už išskirtinius pasiekimus skatinant kompleksinį saugių techninės priežiūros darbų valdymą. Apdovanotoms įmonėms, pripažįstant jų nuopelnus darbo sąlygų gerinimui Europoje, iškilmingame renginyje bus įteikti sertifikatai, o atrinkti geros praktikos pavyzdžiai išplatinti visoje Europoje. Paraiškos priimamos VDI; išsamesnė informacija www.vdi.lt Primintina, kad pernai viena iš Europos konkurso, skirto profesinės rizikos vertinimui, nugalėtojų tapo įmonė iš Lietuvos UAB „Mars Lietuva“.
Išsamesnė informacija –Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros Lietuvos ryšių punkto koordinatorė Nerita Šot, tel. (8 5) 260 3472 ir (žr. plačiau).

Plačiau...

Asociacijos narių dėmesiui 2010-02-02

Lietuvos statybininkų asociacija informuoja, kad 2009 m. parengtos metodinės rekomendacijos:
1.Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto mokslininkų grupės parengtos "Metodinės rekomendacijos dėl patiriamų ekonominių ir socialinių nuostolių sumažinimo statybos sektoriuje";
2. Kauno medicinos universitetas "Rekomenduojamos skeleto ir raumenų sistemos pažeidimų prevencijos priemonės darbdaviams ir darbuotojams";
3.Kauno medicinos universiteto Biomedicininių tyrimų instituto Sveikatos sistemos tyrimų laboratorija "Rekomendacijos "Kaip sumažinti streso poveikį darbe?";
4.Socialinių tyrimų institutas "RIZIKOS SOCIALINĮ DARBĄ DIRBANTIEMS DARBUOTOJAMS SAUGAI IR SVEIKATAI METODINIŲ REKOMENDACIJŲ TAIKYMO APRAŠAS".
Informuojame, kad šios rekomendacijos taip pat yra patalpintos Valstybinės darbo inspekcijos interneto svetainėje, skiltyje "Konsultuojame, teikiame paslaugas" - "Moksliniai tyrimai".

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901