Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Kovas
Tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA 2011 2011-03-24

Kaip ir kasmet pavasarį, taip ir šiais metais, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO balandžio 13-16 dienomis vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų ir remonto paroda RESTA. Joje savo naujienas ir šiuolaikiškas statybines technologijas demonstruos daugiau kaip 400 kompanijų iš 16 šalių o su senosiomis, net 15 a. siekiančiomis statybų technologijomis lankytojus supažindins tautinį paveldą puoselėjantys Sodžiaus meistrai. Išsamesnė informacija (žr. plačiau) ir http://www.litexpo.lt/lt/main/fairs?ID=25145&view=pinfo_themes .

Plačiau...

DĖL RENGINIO „VGTU KARJEROS DIENOS 2011“ 2011-03-15

Lietuvos statybininkų asociacija maloniai kviečia savo narius aktyviai dalyvauti Vilniaus Gedimino technikos universiteto renginyje “Karjeros dienos 2011”, kuris vyks šių metų kovo 28 dieną (pirmadienį) VGTU centriniuose rūmuose (Saulėtekio al. 11).
Renginio metu kviečiame dalyvauti:
Konferencijoje (VGTU centrinių rūmų 03 auditorijoje) „Darbo rinkos iššūkiai: universitetų absolventų karjeros galimybės Lietuvoje“, kurios tikslas – supažindinti studentus, akademinę universiteto bendruomenę su situacija pasikeitusioje darbo rinkoje, skatinti universiteto ir verslo atstovus pasidalinti gerąja patirtimi.
Apskritojo stalo diskusijoje (Vilniaus Rotušėje) „Aukštos kvalifikacijos specialistų karjeros perspektyvos Lietuvoje“, kurios tikslas – aptarti specialistų rengimo procese dalyvaujančių institucijų (Vyriausybės, švietimo ir mokslo, verslo ir studentų savivaldos) veiklos kryptis, kurios skatintų jaunimą universitetuose įgytas žinias pritaikyti Lietuvos ūkyje, tuo pačiu didinant jaunimo užimtumą ir mažinant emigracijos mastus.
Registruotis prašome iki kovo 17 d. el. paštu karjera@vgtu.lt ; informaciją teikia Inga Veževičienė, 85 274 4928. Išsamesnė informacija pateikiama (žr. plačiau).Plačiau...

Šiaurės-Baltijos Šalių Mobilumo Programa 2011-03-15

Gerbiami įmonių vadovai,
Primename, kad iki š.m. kovo 31d. tęsiasi paraiškų priėmimas į
Šiaurės-Baltijos Šalių Mobilumo Programą.
Išsamesnę informaciją apie šią programą rasite (žr. plačiau) bei
oficialiame tinklapyje: http://www.nb8businessmobility.org

Plačiau...

Asociacijos narių dėmesiui 2011-03-10

Lietuvos statybininkų asociacija, įgyvendindama projektą “Statybos sektoriaus vadovų ir darbininkų profesinio meistriškumo ugdymas” ir sekdama situaciją statybos sektoriaus darbo rinkoje, pastebi, kad yra smarkiai sumažėjęs poreikis darbuotojus perkvalifikuoti, kelti kvalifikaciją ir tobulinti darbo įgūdžius darbininkams.
Maloniai kviečiame projekto dalyvius - įmonių vadovus arba jų įgaliotus atstovus, asociacijos narių atstovus dalyvauti 2011 m. kovo 17 dieną organizuojamame renginyje, kuriame kartu su VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru pasidalinsime mintimis kaip paspartinti darbininkų mokymą, darbuotojus perkvalifikuojant, keliant kvalifikaciją ir tobulinant darbo įgūdžius. Apie savo apsisprendimą dalyvauti prašome pranešti tel. 8 5 2610849 arba el. p. info@statybininkai.lt; lsa3@takas.lt G.Laurynaitienei
Pridedami dokumentai žr. plačiau

Plačiau...

Asociacijos narių dėmesiui 2011-03-07

Lietuvos darbo biržos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2011 m kovo 2 d įsakymu Nr. V-113 į Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų priežiūros komiteto sudėtį įtrauktas Algis Krupavičius – Lietuvos statybininkų asociacijos juristas.

Ruošiantis krepšinio čempionatui – be darbuotojų aukų (Valstybinės darbo inspekcijos informacija) 2011-03-04

Valstybinė darbo inspekcija atkreipia dėmesį, kad pagyvėjant darbams statybvietėse, tiek susijusiose su 2011 metų Europos krepšinio čempionatu, tiek ir kitose, ypač didėja tikimybė jose įvykti nelaimingiems atsitikimams darbe. VDI primena, jog už tai, kad nelaimingiems atsitikimams darbe būtų užkirstas kelias atsako visi statybos proceso dalyviai – užsakovai, projektuotojai, rangovai, savarankiškai dirbantys asmenys. Išsamesnė informacija (žr. plačiau).

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901