Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Birželis
VDI informacija - Inspektorius ima kviesti pačios įmonės 2011-06-30

Įmonės ima naudotis viena iš šiais metais VDI pradėtų įgyvendinti veiklos formų: kreipiasi į VDI teritorinius skyrius, pačios kviesdamos inspektorių atvykti į įmonę.
Konsultacijos, patarimai, metodinė informacija, nurodytos silpnosios grandys - tai konkreti pagalba įmonei sudarant saugias ir sveikas darbo sąlygas.
Išsamesnė informacija žr. plačiau

Plačiau...

LSA narių visuotinis susirinkimas 2011 06 22 2011-06-29

2011 m. birželio 22 d. įvyko LSA narių visuotinis susirinkimas.
Asociacijos prezidentas A. Šeštakauskas padarė pranešimą apie statybos sektoriaus aktualijas, pateikė ataskaitą apie asociacijos atliktą darbą bei pristatė prognozes.
Ministro Pirmininko tarnybos kanclerio pavaduotojas O. Romančikas kalbėjo apie Lietuvos ekonomikos pokyčius ir perspektyvą.
Aplinkos ministerijos kancleris R. Klovas pristatė statybos sektoriaus perspektyvas, įstatymų bei reglamentų pasikeitimus, daugiabučių namų modernizavimo eigą.
Ūkio viceministras G. Kadziauskas kalbėjo apie šalies ūkio atsigavimą ir tolesnio vystymo perspektyvas, ES paramos panaudojimo efektyvumą bei 2014-2020 metų periodo projekcijas.
VDI Nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų skyriaus vedėjas J. Naujalis supažindino su nelegalaus darbo reiškiniais ir prevencija.
Priimti nauji nariai: UAB "Alkesta", UAB "Enerstena", UAB "Sakret LT" ir UAB "SIV statyba".


Susitikimas Seime su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija 2011-06-16

2011 m. birželio 15 d. įvyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovų susitikimas su Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija. Susitikime dalyvavo ir pasisakė Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Adakras Šeštakauskas.

Projektas "Statybos sektoriaus vadovų ir darbininkų profesinio meistriškumo ugdymas" 2011-06-16

Lietuvos statybininkų asociacija dvejus projekto įgyvendinimo metus vykdė mokymus , atsižvelgdama į šiandieninius projekto dalyvių poreikius. Iš sutaupytų lėšų, atsiradusių vykdant mokymo paslaugų pirkimus, buvo nupirkta papildomai mokymo paslaugų vadovams už 352 tūkst. Lt. Planuojama dar papildomai nupirkti mokymo paslaugų, atsižvelgiant į projekto partnerių poreikius, pasiūlytas naujas mokymo programas.
Norėtume atkreipti projekto partnerių dėmesį, kad dar yra dalyvių, kurie neapmokė nė vieno savo darbuotojo, ir priminti, - projekto įgyvendinimo pabaiga yra 2012 m. gegužės 24 d.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901