Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Sausis
Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdis 2012 01 19 2012-01-27

Š. m. sausio 19 d. įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidiumo bei laikraščio „Statybų žinios“ redakcinės ir leidybos tarybos narių posėdis.
Posėdyje buvo aptarta laikraščio „Statybų žinios“ 5-erių metų leidybos patirtis bei kokie būtini pokyčiai: temos, apimtis, išleidimo dažnumas, formatas ir pan. Buvo pristatyta nauja vyr. redaktorė Greta Jonaitytė.
Asociacijos prezidentas A. Šeštakauskas prezidiumo narius ir dalyvaujančius įmonių vadovus supažindino su parengtu pasiūlymų statybos verslo sąlygų gerinimui projektu – dėl investicijų skatinimo, ekonomikos ir finansų srityse, dėl eksporto skatinimo, dėl energetinio efektyvumo didinimo, dėl viešųjų pirkimų procesų optimizavimo, darbų saugos, kvalifikacijos kėlimo ir mokymų srityje.
Sutarta papildyti pasiūlymų paketą.
Išsamesnė informacija (žr. plačiau)

Plačiau...

Susitikimas Lietuvos standartizacijos departamente 2012-01-27

2012 m. sausio 26 d. Lietuvos standartizacijos departamente įvyko susitikimas su Mongolijos Kelių, transporto, statybos ir miestų plėtros ministerijos bei Ulan Batoro miesto administracijos atstovų delegacija. Lietuvos standartizacijos departamento kvietimu susitikime dalyvavo ir pasidalijo įgyta patirtimi diegiant vadybos sistemas, aiškinant Asociacijos nariams tarptautinių, Lietuvos standartų taikymo naudą, bendradarbiavimą su Standartizacijos departamentu Asociacijos vyr. konsultantė Gražina Laurynaitienė.

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje 2012-01-23

2012 01 20 Ministras pirmininkas Andrius Kubilius bei Ministro Pirmininko tarnybos kancleris Deividas Matulionis susitiko su kai kuriais Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo nariais.
Susitikime buvo kalbama apie Visagino AE statybą bei Lietuvos statybininkų galimybes dalyvauti šioje statyboje.
Ministras Pirmininkas pabrėžė, kad objektas realus ir svarbus, kad II-ame ketvirtyje turi būti patvirtintos koncesijos bei akcininkų sutartys.
Rangovai bus parenkami pagal tarptautinių konkursų sąlygas.
Norintiems dalyvauti šioje statyboje reikalinga ruoštis, įsigyjant būtinus atestatus, sertifikatus ir licencijas.
Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Adakras Šeštakauskas informavo apie Lietuvos statybininkų pajėgumus, apie statybos įmonių patirtį energetikos objektų statyboje.

Dėl perkančiųjų organizacijų skatinimo aktyviau naudotis apsaugos nuo nepagrįstų tiekėjų skundų priemonėmis 2012-01-03

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, kaip viešųjų pirkimų politiką formuojanti institucija, siekdama užtikrinti, kad vykdant viešuosius pirkimus valstybės biudžeto ar Europos Sąjungos paramos lėšos būtų panaudotos racionaliai ir efektyviai, ragina perkančiąsias organizacijas aktyviau pasinaudoti Civilinio proceso kodekse nustatytomis apsaugos nuo nepagrįstų tiekėjų skundų ir turtinių interesų apsaugos priemonėmis.
http://www.vpt.lt/admin/uploaded/2011/kreipimasis%20i%20PO%20del%20nepagristu%20skundu.pdf

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901