Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Vasaris
Penktą kartą viešai padėkota darbdaviams už aktyvią partnerystę didinant užimtumą 2013-02-27

2013 02 27 Lietuvos darbo biržos penktą kartą rengiamuose įmonių apdovanojimuose pagerbtos įmonės ir apdovanoti jų atstovai penkiose nominacijose: už naujų darbo vietų sukūrimą įgyvendinant vietines užimtumo didžiausio nedarbo teritorijose, už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką, už jaunimo integraciją į darbo rinką, už iniciatyvą rengiant kvalifikuotus darbuotojus, taip pat už iniciatyvą pradėti ir plėtoti verslą.

Lietuvos statybininkų asociacija sveikina Asociacjios narį A.Žilinskio ir ko UAB. 2012 metais įmonė, nenaudojant subsidijų, neterminuotai įdarbino 24 socialiai pažeidžiamus asmenis (iš jų 1 su negalia) ir nominacijoje „Už socialiai pažeidžiamų asmenų integraciją į darbo rinką“ didžiųjų įmonių kategorijoje užėmė trečiąją vietą.

Dėl statybos verslo sąlygų gerinimo 2013-02-27

2013 02 25 Lietuvos statybininkų asociacija gavo raštą iš Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos, kuriame Ūkio ministerija, išnagrinėjusi Lietuvos statybininkų asociacijos 2013 m. sausio 23 d. rašte Nr.18 išdėstytus klausimus dėl statybos verslo sąlygų gerinimo ir atsižvelgusi į 2013 m. vasario 12 d. Ūkio ministerijoje įvykusiame ūkio ministrės Birutės Vėsaitės susitikime su LSA atstovais išsakytas mintis pateikė savo nuomonę.
Pateikiame Ūkio ministerijos nuomonę pagrindiniais klausimais (žr. plačiau). Asociacijos nariams susipažinti su raštu ir išsamesnę informaciją galima gauti Lietuvos statybininkų asociacijoje.

Plačiau...

BAU 2013 tarptautinė statybos medžiagų, technologijų ir pastatų atnaujinimo paroda 2013-02-11

2013 m. sausio mėn. 14 – 19 d. Miunchene (Vokietija) 20–tą kartą vyko tarptautinė architektūros, statybinių medžiagų, sistemų bei technologijų paroda, kurios metu energetinio efektyvumo didinimo, aplinkosaugos, atsinaujinančių energijos šaltinių ir kitomis įvairiomis tematikomis vyko didelio susidomėjimo sulaukę renginiai: seminarai, forumai bei konferencijos. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje kvietimu parodoje lankėsi Lietuvos statybininkų asociacijos vykdomasis direktorius Vaidotas Šarka.
Parodos metu V. Šarka susitiko su Bavarijos statybos asociacijos direktoriumi W. Stoermer, VOKIETIJOS statybos asociacijos Berlyne atstove N. Teoharova, LR Ambasados Berlyne atstovu E. Mickum bei LR garbės konsulu Bavarijoje B. Wittstock. Susitikime buvo trumpai apsikeista informacija apie Bavarijos statybos industrijos asociacijos bei Lietuvos statybininkų asociacijos veiklas, statybos sektorių padėtį bei galimas bendradarbiavimo kryptis.
Išsamesnė informacija(žr. plačiau)

Plačiau...

Valstybinės darbo inspekcijos informacija 2013 01 Nr.1 2013-02-11

Lietuvos statybininkų asociacija informuoja, kad gautas naujas VDI informacinio biuletenio numeris. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainės skiltyje VDI naujienos (meniu kairėje) ir adresu www.vdi.lt.

Plačiau...

Prievartinis darbo laiko trumpinimas vengiant padidintos MMA – neteisėtas 2013-02-01

Lietuvos statybininkų asociacija gavo VDI pranešimą žiniasklaidai dėl prievartinio darbo laiko trumpinimo vengiant padidintos MMA - teisėtumo. Pasak Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus V. Mačiulaičio, įmonių vadovams, siekiantiems šitaip išvengti socialinių partnerių, t.y. darbuotojų, darbdavių ir valstybės, sutarimu nustatyto minimalios mėnesinės algos didinimo, bus taikomos administracinės poveikio priemonės.
VDI taip pat primena, jog visais tiek darbo teisės, tiek darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais galima pasikonsultuoti telefonu (8 5) 213 9772.
Išsamesnė informacija (žr. plačiau)

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901