Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Rugsėjis
„Alvorai“ – jau 20 metų 2013-09-25

Sveikiname Lietuvos statybininkų asociacijos narės UAB „Alvora“ steigėjus ir akcininkus, generalinį direktorių Nikolaj Kolesnik ir visą kolektyvą 20-ojo įmonės gimtadienio proga.
Nuoširdžiai džiaugiamės dideliais „Alvora“ pasiekimais tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos ir Rusijos rinkose, kuriuos lemia profesionali ir gausi darbuotojų komanda ir sumanus vadovavimas. Džiugu, kad sėkminga įmonės veikla buvo grindžiama ir partneryste su kitomis Lietuvos statybininkų asociacijos įmonėmis.
Tikime, kad per 20 gyvavimo metų įgyta patikimos statybos paslaugų įmonės reputacija leis pasiekti dar geresnių rezultatų ir didesnį augimą ateityje.

Linkime prasmingų idėjų, profesinės išminties ir visokeriopos sėkmės!

Asociacijos prezidiumo posėdis 2013-09-18 2013-09-24

Rugsėjo 18 dieną vyko Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdis. Asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas svarstymui pateikė svarbiausius šiandieninius asociacijos veiklos klausimus, tarp kurių: prezidiumo darbo reglamentas, asociacijos etatų struktūra, statybų technologinė platforma ir naujų narių priėmimas. Asociacijos prezidiumo nariai buvo supažindinti su dalyvavimo projekto „BUILD UP Skills“ antrajame etape galimybėmis ir pritarė projekto tęstinumui. Prezidiumas taip pat priėmė sprendimą šalia dabar veikiančių penkių LSA darbo grupių įkurti dar vieną, skirtą mokslo ir verslo bendradarbiavimo klausimams spręsti.
Prezidiumo nariai, įvertinę UAB „LitCon“ paraišką stoti į asociaciją ir išklausę įmonės direktoriaus Lino Piliponio prisistatymą, nusprendė pritarti bendrovės įstojimui į LSA. UAB „LitCon“ – 18 metų veikianti statybos ir inžinerinių darbų įmonė (tinklapis - http://www.litcon.lt/lt ).
Kitas LSA prezidiumo posėdis numatytas š.m. lapkričio 7 dieną.

Plačiau...

„Open BIM“ forumas - Vilnius 2013. Sėkmingi statybos ir pastatų priežiūros sprendimai 2013-09-11

2013 metų spalio 1-ą dieną Vilniuje pirmą kartą vyks „Open BIM“ forumas. Renginyje bus pristatyti statybų sektoriui skirti IT ir ryšio technologijų praktiniai sprendimai ir geriausia praktika, siekiant pagerinti projektų kokybę, efektyvumą bei darną tarp projektavimo, statybos ir statinio priežiūros procesų.
Renginio dalyviai sužinos, kaip BIM technologijos, taikymo metodika gali įtakoti verslą, jo efektyvumą.
Daugiau informacijos apie šį renginį bei registracijos detales rasite čia: www.bimforum.lt
Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti renginyje.
"Open BIM“ forumas yra dar vienas svarbus Lietuvoje pradėto vystyti „Skaitmeninės statybos“ projekto renginių. Daugiau informacijos apie „Skaitmeninės statybos“ veiklą Lietuvoje rasite čia: www.skaitmeninestatyba.lt.
Išsamesnė informacija (žr. plačiau).

Plačiau...

Konferencija „Pastatų termomodernizacija. Problemos, iššūkiai, technologijos“ 2013-09-10

Š. m. rugsėjo 20 dieną „Litexpo“ parodų ir kongresų centre Vilniuje organizuojama konferencija „Pastatų termomodernizacija. Problemos, iššūkiai, technologijos“, kurios metu renginio dalyviams prisistatys Lenkijos statybinių medžiagų gamintojai ir technologijų specialistai, didžiausią dėmesį skirdami renovacijos darbams. Pagrindinis konferencijos organizatorius - Lenkijos Respublikos ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyrius. Bus sinchroninis vertimas iš/į lietuvių ir lenkų kalbas.
Kviečiame Lietuvos statybininkų asociacijos narius, kurie domisi renovacijos darbuose naudojamomis statybinėmis medžiagomis bei technologijomis, dalyvauti šiame renginyje.
Renginio vieta – parodų ir kongresų centras „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius).
Data – rugsėjo 20 diena nuo 10:00 iki 15:00 val. (vyks kavos pertraukėlė ir pietūs).
Registracija į renginį – el. paštu info@statybininkai.lt.
Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas.
Konferencijos programa pridedama (žr. plačiau)

Plačiau...

Statybininkai paminėjo profesinę šventę, sektoriaus laukia nauji iššūkiai 2013-09-10

Praėjusį penktadienį apie 500 statybos sektoriaus darbuotojų, jų artimųjų ir kviestinių svečių susirinko į šalią Druskininkų esantį „Snow Arena“ žiemos pramogų kompleksą paminėti Statybininkų dienos. Tai jau 14-oji profesinė statybininkų šventė, šiemet išsiskyrusi organizuotomis statybininkų olimpinėmis žaidynėmis.
Tradiciškai šventės metu buvo pagerbti labiausiai nusipelnę statybos sektoriaus atstovai, kuriuos sveikino Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, Europos Parlamento narys Zigmantas-Povilas Balčytis, Lietuvos pramonininkų asociacijos viceprezidentas Gediminas Rainys ir Lietuvos darbo biržos direktoriaus pavaduotojas Albertas Šlekys.
Lietuvos statybininkų asociacija dėkoja visiems šventės dalyviams ir visiems, dirbantiems statybos šakoje, tiems, kurie projektuoja, stato, gamina, rengia ir moko specialistus, tiems, kurie sprendžia problemas savivaldybėse, ministerijose, Vyriausybėje ir Seime.
Išsamesnė informacija (žr. plačiau).

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901