Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Gruodis
LSA atstovai susitiko su Kauno įmonėmis ir pasveikino naujuosius narius 2013-12-16

Gruodžio 10 dieną LSA prezidentas Dalius Gedvilas ir vykdomasis direktorius Vaidotas Šarka lankėsi Kaune, kur UAB „YIT Kausta“ patalpose susitiko su Kauno regiono statybos įmonėmis ir aptarė sektoriaus aktualijas. Į diskusiją įsijungė ir naujieji LSA nariai – UAB „Požeminės linijos“, kuriems susitikimo metu buvo įteiktas oficialus nario pažymėjimas.

Plačiau...

LSA delegacija lankėsi Baltarusijoje 2013-12-11

Gruodžio 5-6 dienomis Baltarusijos sostinėje Minske lankėsi Lietuvos statybininkų asociacijos delegacija. Lietuvos statybos sektoriaus atstovai dalyvavo Baltarusijos statybinių medžiagų pramonės forume ir susitikimuose su vietos specialistais.

Plačiau...

Konferencijoje „Saugaus darbo statybose užtikrinimas“ – statybų be nelaimingų atsitikimų vizija 2013-12-10

„Gerėjanti statistika neguodžia tų, kurių artimas žmogus negrįžo iš darbo namo“, – žurnalo „Statyba ir architektūra“ surengtoje konferencijoje „Saugaus darbo statybose užtikrinimas“ kalbėjo Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pavaduotojas Arūnas Lupeika. Po tragiškų Rygos įvykių, su kuriais Lietuva susijusi labiau, nei atrodė pirmosiomis valandomis, kalbėti apie gerėjančią statistiką jau ir neišeina. Kita vertus, gruodžio pradžia, priminė A. Lupeika, tragiška buvo ir Lietuvos statybvietėse – gruodžio 3 d. žuvo du statybininkai.

Plačiau...

Įvyko antrasis statybos sektoriaus asociacijų susitikimas 2013-12-09

Lietuvos statybos sektoriuje veikiančių asociacijų atstovai gruodžio 3 d. susirinko į antrąjį susitikimą. Buvo aptarta šių dienų sektoriaus padėtis Lietuvoje, statybą reglamentuojantys teisės aktai, skaitmeninės statybos procesas. Susirinkimo dalyviai nusprendė vieningai siekti kokybės užtikrinimo visuose statybos proceso etapuose.

Plačiau...

Pasirašyta skaitmeninės statybos forumo rezoliucija 2013-12-02

Lapkričio 29 dieną Vilniuje vyko Skaitmeninės statybos forumas, kurio rezultatu tapo 20-ies asmenų pasirašyta rezoliucija. Tikimasi, kad rezoliucija taps gera paskata spartinant procesus, susijusius su viso statybos sektoriaus skaitmenine reforma. Technologinės inovacijos, susijusios su statybų informaciniu modeliavimu (BIM), turi pakelti visą statybos procesą į aukštesnį efektyvumo ir kokybės lygį.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901