Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Sausis
LSA eksporto darbo grupė susitiko su „Versli Lietuva“ atstovais 2014-01-31

Sausio 28 d. įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos eksporto darbo grupės ir VšĮ „Versli Lietuva“ atstovų susirinkimas, kuriuo buvo siekiama paskatinti glaudesnį organizacijų bendradarbiavimą.

Asociaciją atstovavo prezidentas Dalius Gedvilas, eksporto grupės nariai Vytautas Švykas (UAB „Švykai“ direktorius), Sigitas Leonavičius (UAB „Traidenis“ gen. direktorius) ir Ovidijus Jankauskas (UAB "Jūrės medis" valdybos pirmininkas).

Plačiau...

Statybininkų asociacija ir Darbo birža aptarė jaunimo integraciją į darbo rinką 2014-01-30

Sausio 28 d. Lietuvos darbo biržoje vyko susitikimas su Lietuvos statybininkų asociacijos atstovais – prezidentu Daliumi Gedvilu, viceprezidentu ir Socialinių klausimų darbo grupės pirmininku Alfonsu Jaru ir vyr. konsultante Gražina Laurynaitiene, kurio metu aptarti aktualūs „Jaunimo garantijų“ iniciatyvos įgyvendinimo, studentų praktikos ir kiti klausimai. Antrą kartą organizuotame susitikime dalyvavo Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis, jo pavaduotojai Albertas Šlekys ir Alvydas Puodžiukas, Darbo išteklių skyriaus vedėja Inga Liubertė bei atsakingi specialistai.

Plačiau...

LSA vertina galimybes dalyvauti darbininkų atestavimo procese 2014-01-29

Lietuvos statybininkų asociacijoje praėjusią savaitę įvyko susitikimas su Lietuvos profesinio mokymo įstaigų vadovais bei LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovu Mečislovu Griškevičiumi. Diskusijoje buvo aptarti klausimai dėl darbininkiškų profesijų atstovų atestacijos ir Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) vaidmens šiame procese.

Plačiau...

Statybos sektorius skatina ekonomikos augimą 2014-01-22

„Ekonomistų nuomone, nepaisant lėtėjančio eksporto, Lietuvos ekonomikos augimas bus spartesnis nei pernai, ir tam didžiausios įtakos turės gyventojų vartojimas ir investicijos“ – rašo „Kauno diena“.

Plačiau...

Klaipėdos regiono statybos įmonės tikisi sulaukti pelno 2014-01-21

Klaipėdos regiono statybos įmonės 2014 metus pasitiko su nedrąsiu optimizmu. Sausio 17 d. Gargžduose įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidento Daliaus Gedvilo ir didžiųjų Klaipėdos regiono statybos įmonių susitikimas, kurio metu buvo aptartos šio regiono įmonių perspektyvos ir problemos, su kuriomis susiduria visas šalies statybos sektorius.

Plačiau...

UAB „Autarė“ kvies užsienio statybų verslo dalyvius į parodą „Supernamai 2014“ 2014-01-16

Parodos „SUPERNAMAI 2014“ organizatoriai sausio pradžioje pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Autare“. Pastaroji įmonė tarpininkavimo parodose veikla puikiai žinoma tarptautiniu mastu tiek įvairiausių parodų dalyviams, tiek ir jų organizatoriams.

Plačiau...

Asociacijos prezidiumo posėdis 2014-01-09 2014-01-15

2014 m. sausio 9 d. įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdis. Asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas prezidiumo nariams svarstymui pateikė klausimus, susijusius su naujų LSA darbo grupių sudarymu, skaitmeninės statybos vystymu, naujų narių priėmimu.

Plačiau...

LSA pranešimas spaudai. Pastatų modernizacija: Lenkijos klaidos – pamoka Lietuvai 2014-01-14

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) vadovai, gruodžio mėnesį susitiko su Lenkijos statybos ir konsultuojančių inžinierių kompanijų atstovais ir išreiškė susirūpinimą dėl kaimyninės šalies statybos investicinių programų, daugiausia kelių statybos, neefektyvumo ir žemos socio-ekonominės vertės. Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) atkreipia dėmesį, kad dabar vykstantis modernizacijos procesas Lietuvoje taip pat rizikuoja sukelti panašias pasekmes.

Plačiau...

Išleistas leidinys „Lietuvos metų gaminys 2013“ 2014-01-09

Naujo rengiamo portalo STATYBUNAUJIENOS.LT redakcija išleido specialų leidinį, skirtą Lietuvos pramonininkų organizuojamiems „Lietuvos metų gaminio 2013“ ir „Sėkmingai dirbanti įmonė“ apdovanojimams.

Plačiau...

FIEC neramina viešųjų pirkimų praktika Lenkijoje 2014-01-06

Gruodžio 11 d. Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) vadovai Varšuvoje susitiko su Lenkijos statybos ir konsultuojančių inžinierių kompanijų atstovais. Išreikštas susirūpinimas Lenkijoje taikoma pirkimų metodika ir praktika.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901