Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Balandis
Profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo Kupiškio technologijos ir verslo mokykla 2014-04-30

Parodos „RESTA“ metu vykusiame tradiciniame jaunųjų statybininkų profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda: Žygimantas Baronas ir Arūnas Lapienis. Mokinių apdailininkų-apšiltintojų konkursą organizavo Švietimo ir mokslo ministerija, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Lietuvos statybininkų asociacija ir Valstybinė darbo inspekcija.

Plačiau...

Lietuvos – Baltarusijos statybos forume spręsti pripažinimo klausimai 2014-04-29

Balandžio 24 d. Lietuvos statybininkų asociacijos atstovai Vilniuje sutiko svečių iš Baltarusijos delegaciją. Asociacijos prezidento Daliaus Gedvilo kvietimu atvykę kaimyninės šalies atstovai lankėsi parodoje „RESTA 2014“ ir dalyvavo Lietuvos – Baltarusijos statybos forume Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Plačiau...

Konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2014“ akcentuota švietimo svarba 2014-04-27

2014 m. balandžio 25 dieną Vilniuje jau trečią kartą vyko tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2014“. Konferenciją parodos RESTA metu organizavo VšĮ "Skaitmeninė statyba", tarp kurios dalininkų yra Lietuvos statybininkų asociacija, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Lietuvos statybų technologinė platforma. Pranešimus skaitė Norvegijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos ir Lietuvos pranešėjai.

Plačiau...

Įvyko paroda „RESTA 2014“ 2014-04-27

Balandžio 24-27 dienomis Vilniuje vyko tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA 2014“, kurios partneris – Lietuvos statybininkų asociacija. Be gausaus būrio statybų verslo profesionalų, akis paganyti į 540 dalyvių iš 13 pasaulio šalių siūlomas statybų naujienas panoro ir savą būstą remontuojantys ar statantys lankytojai. Paroda užėmė visą Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO ekspozicinį plotą – 33 tūkst. kvadratinių metrų.

Plačiau...

Pirmoji statybos ir interjero paroda “SUPERNAMAI 2014” – iš organizatorių ir dalyvių lūpų 2014-04-24

Panašu, kad po šių metų kiekvienas pavasaris nebus įsivaizduojamas be išskirtinės ir įsimintinos parodos “SUPERNAMAI”. 2014 balandžio 10-13 dienomis surengta pirmoji statybos ir interjero paroda iš panašių renginių išsiskyrė ne tik renginių, įspūdingų šou ar informatyvių konferencijų gausa, bet ir nuo pat pirmų dienų tapo vienu lankomiausių renginių. O ir prasidėjo ji itin garsiai ir triukšmingai – skambiais valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro “Trimitas” garsais. Parodos atidarymo juostą vieningai perkirpo garbingi parodos svečiai: Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis, Vilniaus meras Artūras Zuokas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto rektorius prof. dr. Alfonsas Daniūnas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir parodos organizatorius UAB „Super namai“ direktorius Darius Jokubauskas.

Plačiau...

VTDK vykdo viešą konkursą dėstytojų pareigoms eiti 2014-04-23

Lietuvos statybininkų asociacijos partneriai, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija kviečia jaunus, energingus ir iniciatyvius dėstytojus dalyvauti viešame konkurse dėstytojų pareigoms užimti.
Prašymus ir reikalingus dokumentus prašome pateikti iki 2014 m. birželio 2 d. Personalo skyriui, Antakalnio g. 54, Vilnius (220 kab.) pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.45 val. iki 16.30 val., penktadieniais nuo 7.45 val. iki 15.15 val., pietų pertrauka nuo 12.00 val. iki 12.30 val.
Telefonai pasiteirauti ir el. paštas: (8 5) 234 3516, 234 0222, personalas@vtdko.lt
Daugiau informacijos apie konkurso sąlygas: http://www.vtdko.lt/apie-mus/konkursai-eiti-pareigas

Asociacijos prezidiumo posėdis 2014-04-17 2014-04-22

Balandžio 17 dieną vyko Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdis. Asociacijos prezidiumo nariai aptarė gegužės 29-ą dieną vyksiantį visuotinį narių susirinkimą ir svarbiausias su juo susijusius temas, prezidiumo, Energetikos darbo grupės sudėties, LSA įstatų tobulinimo klausimus. Taip pat svarstytas Statybinininkų veteranų klubo įsteigimas, naujo nario kandidatūra ir kiti klausimai.

Plačiau...

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2014“ 2014-04-09

2014 m. balandžio 25 dieną Vilniuje vyks tarptautinė konferencija „Skaitmeninė statyba 2014“. Konferenciją parodos RESTA metu organizuoja VšĮ „Skaitmeninė statyba“, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir Lietuvos statybų technologinė platforma. Pranešimus skaitys Norvegijos, Danijos, Jungtinės Karalystės, Suomijos ir Lietuvos pranešėjai.

Plačiau...

Specializuotos Europos verslo ir inovacijų tinklo žinios statybų sektoriui 2014-04-06

Statybų sektorius yra vienas svarbiausių pramonės sektorių Europos Sąjungoje ir viena svarbiausių ekonomikos vystymosi varomųjų jėgų. Vertinant pagal užimtumą, tiesioginį ir netiesioginį darbo vietų kūrimą šis sektorius, apimantis tiek pastatų statybą, tiek civilinės inžinerijos darbus (kelių, geležinkelių tiesimą, tiltų statybą ir t. t.) yra pramonės sektorių sąrašo viršuje.

Plačiau...

Draudimo kompanijos pasidalino nuomone dėl statybų draudimo 2014-04-01

Į Lietuvos statybos sektorių žengia privalomasis draudimas. Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdyje jau buvo svarstyti klausimai dėl privalomojo visuotinio civilinio draudimo, LR Aplinkos ministerijos parengto atitinkamo įstatymo projekto, išankstinio statybos rangovų kvalifikavimo viešuosiuose pirkimuose. Bręstantys pasikeitimai lėmė tai, kad kovo 25 dieną buvo surengtas statybos draudimo klausimams skirtas konsultacinis pasitarimas.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901