Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Birželis
„Profesijos riterio“ ženklu apdovanotas A. Šlenys 2014-06-17

Šiais metais Lietuvos statybininkų asociacijos narė – UAB „Naresta“ susilaukia išskirtinio dėmesio. Įmonė šiemet jau minėjo 20-ies sėkmingos veiklos metų sukaktį, o birželio 9 d. bendrovės generalinis direktorius Arūnas Šlenys šventė 50-ies metų jubiliejų.

Plačiau...

LSA nario pažymėjimas įteiktas UAB „Alu systems“ 2014-06-13

Birželio 12 dieną Lietuvos statybininkų asociacijos biure lankėsi bendrovės „Alu systems“ direktorius Rytis Mėdžius. LSA prezidentas Dalius Gedvilas įmonės vadovui įteikė Lietuvos statybininkų asociacijos nario pažymėjimą.

Plačiau...

Bendros statybinininkų ir langininkų aktualijos aptartos su „Megrame“ 2014-06-12

Birželio 11 d. UAB „Megrame langai“ generalinis direktorius Šarūnas Magelinskas ir „Megrame“ grupės prezidentas Juozas Magelinskas pakvietė Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentą Dalių Gedvilą susipažinti su nauja bendrovės visiškai automatizuota gamybos linija. Susitikimo metu taip pat buvo aptartos statybos sektoriaus, langų gamybos aktualijos, eksporto problematika.

Plačiau...

Kvietimas teikti paraiškas „Europos geros praktikos apdovanojimai“ 2014-06-11

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA) kviečia teikti paraiškas 12-ajam Europos geros praktikos apdovanojimų konkursui darbuotojų saugos ir sveikatos tema. 2014–2015 m. saugių darbo vietų kampanijos apdovanojimais bus pagerbtos įmonės arba organizacijos, pažangiais ir naujoviškais metodais valdančios stresą ir psichosocialinę riziką darbe.


Plačiau...

Nuolaidų programa „Statybininkams“: išskirtinės sąlygos apsistoti Klaipėdoje 2014-06-10

Išsiplėtė Lietuvos statybininkų asociacijos vystomos nuolaidų programos „Statybininkams“ nuolaidų katalogas. Prie nuolaidų teikėjų ir viešbučių kategorijos, kurioje jau buvo viešbučiai Druskininkuose ir Vilniuje, prisijungė Klaipėdos viešbutis „Vėtra***“.

Plačiau...

Visuotiniame LSA narių susirinkime – ateities gairės ir ministro atsisveikinimas 2014-06-02

Gegužės 29 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos statybininkų asociacijos visuotinis narių susirinkimas. „Litexpo“ konferencijų centre buvo aptartos strateginės statybos verslo kryptys, Asociacijos veiklos klausimai, o Aplinkos ministras tribūną išnaudojo paskelbdamas apie pasitraukimą iš ministerijos ir atsisveikindamas su statybininkų bendruomene.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901