Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Gruodis
„Sėkmingai dirbanti įmonė – 2014“. Apdovanotos 8 LSA narės 2014-12-23

Šventiniame Lietuvos pramonininkų konfederacijos renginyje gruodžio 19 d., aštuoniose įmonių grupėse LPK prezidentas Robertas Dargis kartu su Susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi ir Socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene apdovanojimus įteikė vertinimo komisijos atrinktoms 35 įmonėms, už sėkmingą veiklą 2014 metais. Priažinimo sulaukė ir Lietuvos statybininkų asociacijos bendrovės.

Plačiau...

„Lietuvos metų gaminys 2014“. Auksu įvertinti LSA narių statiniai 2014-12-22

Kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimams nominuotos 82 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 93 aukso ir 5 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms. Aukso medaliais buvo apdovanotos 9 Lietuvos statybininkų asociacijos narės.

Plačiau...

Šventinė dovana statybininkams – Seimas pritarė atvirkštinio PVM apmokestinimo tvarkai 2014-12-18

Lietuvos statybininkų asociacijos pastangos siekiant atvirkštinio PVM apmokestinimo tvarkos šalies statybos sektoriuje davė rezultatų. Gruodžio 18 d. LR Seimo posėdyje buvo pritarta LSA inicijuotam Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 96 straipsnio pakeitimui. Atvirkštinis PVM apmokestinimas reiškia, kad statybų sektoriuje PVM mokės užsakovas, o ne rangovas.

Plačiau...

FIEC sveikina Jus artėjančių švenčių proga 2014-12-17

Europos statybos pramonės federacija (FIEC), kurios narė yra Lietuvos statybininkų asociacija, sveikina statybininkus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2015 metais.

Plačiau...

Lietuva skaitmeninės statybos vystymui telkia kaimynus 2014-12-02

Statinio informacinio modeliavimo (BIM) diegimas ir esminiai pokyčiai statyboje yra artima ateitis ne vien Lietuvoje. Lapkričio 27 dieną Vilniuje vyko tarptautinė konferencija „BIM Regional Developments“, kurioje BIM iniciatyvas valstybėse pristatė specialistai iš Baltijos šalių, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos, Danijos ir Suomijos. Po perskaitytų pranešimų ir diskusijos skaitmeninės statybos vystymui pritariantys asmenys pasirašė regioninį ir tarptautinį bendradarbiavimą skatinančią rezoliuciją.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901