Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Vasaris
Susitikime su Alytaus regiono įmonėmis – diskusijos apie projektų kokybę 2015-02-26

Po susitikimų Klaipėdoje ir Kaune, dar vienam Lietuvos statybininkų asociacijos prezidento Daliaus Gedvilo ir Asociacijos įmonių susitikimui buvo pasirinktas Alytus, kuriame šio regiono statybos bendrovių vadovai išsakė savo nuomones aktualiausiais klausimais statybos sektoriui. UAB „Kortas“, UAB „Grinduva“, UAB „Alkesta“, UAB „Alvista“, UAB „Algraižė“, UAB „Dzūkijos statyba“, UAB „Varėnos statyba“, UAB „VA STATYBA“, Alytaus profesinio rengimo centras. Susitikime buvo aptartos problemos, su kuriomis susiduria statybos verslas, LSA veiklos kryptis.

Plačiau...

Statybos sektoriaus asociacijos: bendradarbiavimas su Aplinkos ministerija turi būti sistemiškesnis 2015-02-26

Statybos sektoriaus forumas, į kurio susirinkimą šią savaitę rinkosi Lietuvos statybos sektoriuje veikiančios asociacijos, išreiškė nuomonę, kad Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos inicijuojami Statybos įstatymo pakeitimai turi būti išsamiai aptarti su šalies statybos sektoriuje veikiančiomis asociacijomis. Forumo dalyviai pasirašė po rezoliucija, skirta Aplinkos ministerijai, kuria siūloma bendromis pastangomis visapusiškai įvertinti naująjį reguliavimą, jo pasekmes statybos dalyviams bei patobulinti patį Įstatymo projektą.

Plačiau...

Seminaras "Skaitmeninė statyba. Patirtis ir perspektyvos" 2015-02-19

Statinių informacinio modeliavimo (BIM) galimybės yra itin svarbios efektyvesniam statinio projekto įgyvendinimui, klaidų tikimybės sumažinimui, laiko ir pinigų taupymui bei investicijų planavimui. Seminaro „Skaitmeninė statyba. Patirtis ir perspektyvos“ tikslas – pasidalinti gerąja praktika ir BIM teikiamomis naudomis visiems statybų sektoriaus dalyviams. Taip pat skatinti skaitmeninės statybos plėtrą Lietuvoje.

Seminaro organizatoriai: Kauno technologijos universitetas, VšĮ "Skaitmeninė statyba" ir Lietuvos statybininkų asociacija.

Plačiau...

Nuolaidų programa „Statybininkams“ – specialūs pasiūlymai dalyvauti parodoje „Individuali statyba 2015“ 2015-02-18

Lietuvos statybininkų asociacijos vystomos nuolaidų programos „Statybininkams“ katalogas pasipildė nauju pasiūlymu – galimybe išskirtinėmis sąlygomis dalyvauti parodoje „Individuali statyba 2015“ š.m. balandžio 16-19 dienomis Klaipėdoje. Asociacijos nariai, pasinaudodami nuolaidų kortele, turi teisę į 10% papildomą nuolaidą parodiniam ekspoziciniam plotui, o bilietas į parodą kortelių turėtojams - nemokamas.

Plačiau...

UAB „Avona“ 2015-aisias tęsia reikšmingų objektų statybas 2015-02-17

Lietuvos statybininkų asociacijos organizuotame Kauno regiono įmonių susirinkime dalyvavęs UAB „Avona“ generalinis direktorius Česlovas Zabarauskas išsakė savo nuomonę aktualiausias statybos verslui klausimais ir pabrėžė, kad Asociacijos veiklos kryptys yra teisingos ir labai laiku, ypač turint omenyje siekį dirbti naujoviškai, vystyti skaitmeninės statybos iniciatyvą. Kalbėdamas apie UAB „Avona“ veiklą bendrovės vadovas išskyrė svarbiausius vykdomus projektus ir, nepaisant neraminančių niuansų, išreiškė optimistinį požiūrį į ateitį.

Plačiau...

UAB „Mida LT“ į didžiausius Europos prekybos tinklus žengia per BAU 2015-02-16

BAU – viena didžiausių statybos, architektūros, statybinių medžiagų ir sistemų paroda Europoje, vykstanti Miunchene, Vokietijoje. Ši paroda gali būti ypač naudinga ir joje dalyvaujančiam lietuviškam verslui. Tą savo pavyzdžiu įrodo UAB „Mida LT“ – viena iš rinkos lyderių tiek ritininių stogo dangų, tiek ir bituminių čerpių gamybos srityje.

Plačiau...

Konferencijoje „Statybinės konstrukcijos“ aptartos naujausios tendencijos 2015-02-10

Vasario 6 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko respublikinė konferencija „Statybinės konstrukcijos“, kurią universitetas organizavo kartu su Lietuvos statybininkų asociacija ir Lietuvos statybos inžinierių sąjunga. Konferencijoje aptartos naujausios statybų srities tendencijos.

Plačiau...

Klaipėdos regiono statybos įmonių vadovai: būtina sutvarkyti viešuosius pirkimus 2015-02-09

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas susitikimus su įmonėmis – Asociacijos narėmis pradėjo nuo Gargždų, kur vyko susitikimas su Klaipėdos regiono įmonių vadovais. UAB „Hidrostatyba“, UAB „Eternit Baltic“, UAB „Konsolė“, UAB „Edrija“, UAB „Altausta“, UAB „Klaipėdos monolitas“, UAB „Sauslaukio statyba“, UAB „Plungės lagūna“, UAB „Mida LT“, UAB „Aldasta“ atstovai išreiškė savo nuomonę apie aktualiausius su statybos verslo aplinka susijusius klausimus, teikė savo pasiūlymus dėl Asociacijos veiklos, o didžiausią dėmesį skyrė viešųjų pirkimų, taip pat pastatų renovacijos organizavimo problematikai, statybos skaitmenizavimui.

Plačiau...

Kauno įmonės statybos ateitį mato skaitmenizuotą (VIDEO) 2015-02-09

Tęsdamas susitikimus su Lietuvos statybos verslo atstovais Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas lankėsi Kaune. Į susitikimą LSA narių AB „YIT Kausta“, UAB „Avona“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Inžineriniai tinklai“, UAB „Švykai“, UAB „Sakret LT“, UAB „Kauno pramontažas“, UAB „Daistatus“, UAB „Tenesitas“, UAB „Egsta“, UAB „Betonika“, UAB „Ekodora“, UAB „Kaunesta“ vadovai, taip pat Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto ir Kauno technikos kolegijos atstovai. Kauniečiai pasidalino savo įžvalgomis apie skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos naudojimo patirtį ir perspektyvas, naujoves, susijusias su atvirkštinio PVM apmokestinimo tvarka, viešųjų pirkimų, užsakovo vėlavimo atsiskaityti problematikas ir kitus klausimus.

Plačiau...

UAB „Apastata“ vadovas Bolius Apavičius: „Įveikus sunkumus nebėra ko bijoti“ (VIDEO) 2015-02-02

Sausio 27 dieną 60 metų jubiliejų šventė Lietuvos statybininkų asociacijos narės, bendrovės „Apastata“ generalinis direktorius Bolius Apavičius. Vienos stipriausių Tauragės miesto įmonių vadovą šią dieną pasveikino ir Lietuvos statybininkų asociacijos vadovas Dalius Gedvilas. Bolius Apavičius susitikimo metu prisiminė didžiausius asmeninius profesinius pasiekimus, pristatė UAB „Apastata“ rezultatus ir perspektyvas bei su LSA prezidentu aptarė statybos sektoriaus aktualijas ir Asociacijos veiklos kryptis.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901