Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Liepa
LSA ir VDI pasirašė bendradarbiavimo susitarimą 2015-07-22

Liepos 22 d. Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus Gintaro Čepo ir Lietuvos statybininkų asociacijos prezidento Daliaus Gedvilo parašais buvo įtvirtintas Valstybinės darbo inspekcijos ir Lietuvos statybininkų asociacijos bendradarbiavimas.

Plačiau...

Papildomas seminaras „Atvirkštinio PVM mechanizmo taikymas statybos darbams“ (Papildyta programa) 2015-07-09

Lietuvos statybininkų asociacija, atsižvelgdama į Asociacijos narių išreikštą poreikį, kviečia į papildomą seminarą, skirtą aptarti praktinius aspektus, susijusius su naujaisiais Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pakeitimais.

Plačiau...

Praneškite apie vėlavimus atsiskaityti renovacijos projektuose 2015-07-03

Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) sulaukia pranešimų apie stringančius atsiskaitymus su rangovais daugiabučių namų modernizacijos projektuose Lietuvoje. Gavusi pirmuosius signalus LSA išreiškė susirūpinimą, kad modernizacijos klausimus sprendžiančios valstybės institucijos nėra tinkamai pasirengusios situacijoms, kuomet projektų finansavimas užstringa. Daugėjant nusiskundimų tiek iš statybininkų, tiek iš gyventojų bendrijų, kyla reali grėsmė, kad užsibrėžtų tempų nepasiekianti daugiabučių modernizacijos programa patirs dar vieną smūgį savo įvaizdžiui.

Plačiau...

Dirbdami įvertinkite ir karščio pavojų 2015-07-02

Meteorologai prognozuoja artėjančią karščio bangą. Valstybinė darbo inspekcija primena, kad darbdavys, atlikdamas Darbo kodekse nurodytą pareigą saugiai organizuoti ir vykdyti darbą, privalo įvertinti galimą riziką darbuotojų saugai ir sveikatai ir šiuo atveju taip pat atsižvelgti į darbo karštyje bei saulėje keliamus pavojus.

Plačiau...

Statybos sektorius ruošiasi lauktoms mokestinėms naujovėms 2015-07-01

2015 m. birželio 29 dieną Vilniuje vyko seminaras „Atvirkštinio PVM mechanizmo taikymas statybos darbams“, skirtas pasiruošti š.m. liepos 1 dieną įsigaliosiančiai atvirkštinio PVM apmokestinimo statybos sektoriuje tvarkai. Seminarą organizavo Lietuvos statybininkų asociacija ir advokatų kontora COBALT. Pranešimus seminare skaitė ir dalyvių diskusijoje dalyvavo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos atstovai.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901