Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Rugsėjis
Konferencija "BIM Regional Developments 2015. Vilnius" - paskutinės minutės pasiūlymas LSA nariams 2015-09-28

Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija rengia tarptautinę konferenciją, skirtą regioniniam bendradarbiavimui vystant skaitmeninę statybą ir statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologiją.

Konferencijos dalyvių skaičius - ribotas. Lietuvos statybininkų asociacijos nariams suteikiame galimybę užimti likusias vietas konferencijoje. Kviečiame registruotis užpildant šią REGISTRACIJOS FORMĄ. Konferencijoje gali dalyvauti tik registruoti dalyviai.

Data ir vieta:
2015 m. spalio mėn. 1 d. 10:00 - 17.00 val.
Vilniaus miesto savivaldybė (Konstitucijos pr. 3, Vilnius), Tarybos posėdžių salė.

Plačiau...

UAB Doka Lietuva seminaras: Doka klojiniai saugiam darbui statybvietėje! 2015-09-23


Maloniai kviečiame Jus atvykti į seminarą:

Data: Rugsėjo 29d.
Laikas: 11:00-15:00
Vieta: Lietuvos architektų sąjunga, Kalvarijų g. 1, Vilnius (šalia Žaliojo tilto)
Lektorius: Doka saugaus darbo ekspertas p. Helmut Weissengruber, Austrija

Plačiau...

LSA prezidentas ir garbės prezidentas lankėsi profesinio rengimo centre Kaune 2015-09-21

Rugsėjo 21 d. LSA prezidentas Dalius Gedvilas ir garbės prezidentas Adakras Šeštakauskas lankėsi Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centre.Plačiau...

Antrasis rugsėjo šeštadienis - Statybininkų diena 2015-09-11

„Staticus“ minėjo statybininkų šventę 2015-09-10

Praėjusį penktadienį vykusią Statybininkų dienos šventę Panevėžyje įmonė „Staticus“ pratęsė ir savo įmonėje. Įmonės darbuotojus sveikino Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Plačiau...

Klaipediečiai - Statybininkų olimpiados 2015 čempionai (Nuotraukų albumas) 2015-09-09

Jau trečius metus Statybininkų dienos šventės metu organizuojama Statybininkų olimpiada, kuriose LSA narių darbuotojai varžosi sporto rungtyse, turi jau trečiuosius čempionus. Po Dzūkijos regiono (2013 m.) ir Panevėžio (2014 m.) komandų pergalių, šiemet Panevėžio CIDO arenoje laurus nuskynė Klaipėdos regiono komanda, sudaryta iš įmonių „Mida LT“ ir „Hidrostatyba“ atstovų. 8 komandos dėl stipriausios vardo rungėsi dviračių treko ir krepšinio rungtyse.


Plačiau...

Statybos lyderiai profesijos dieną šventė Panevėžyje (Papildyta nuotraukų albumu) 2015-09-07

2015 m. rugsėjo 4 d. Panevėžio „Cido“ arenoje įvyko 16-oji Statybininkų dienos šventė. Lietuvos statybininkų asociacijos ir Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos organizuotame renginyje netrūko sportinio azarto, dėmesio pasižymėjusiems statybininkams ir, tiek optimizmą skatinančių, tiek problemas išryškinančių šventės svečių kalbų.

Plačiau...

Sutarta dėl veiksmų siekiant užtikrinti medžiagų kokybę statybvietėse 2015-09-02

Nusprendus panaikinti Valstybinę ne maisto produktų inspekciją, iniciatyvos stiprinti statybos produktų kokybės kontrolę ėmėsi Lietuvos statybininkų asociacija, LR Aplinkos ministerija ir Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija. Šių organizacijų atstovai aptarė ir pritarė bendradarbiavimui organizuojant patikrinimus statybvietėse. Informaciją apie iniciatyvos eigą ir rezultatus viešinti ėmėsi žurnalas „Statyba ir architektūra“.

Plačiau...

Statybos forumas svarstė kertinius sektoriaus klausimus 2015-09-02

2013 metų rudenį vieningoms statybos sektoriaus stiprinimo kryptims numatyti suburtas Statybos Forumas praėjusią savaitę susirinko į pasitarimą dėl šiuo metu aktualiausių temų statybos proceso dalyviams. Statybos sektoriaus asociacijas vienijantis Forumas aptarė klausimus dėl statybos proceso aprašo keitimo, PVM apmokestinimo statybos sektoriuje problematikos, darbininkiškų profesijų darbuotojų kompetencijų vertinimo ir pripažinimo, bei dėl valstybės neveiklumo pasinaudojant prasidėjusio etapo Europos Sąjungos (ES) parama.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901