Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Lapkritis
Lietuvoje bus rengiami A energinės klasės pastatų projektuotojai 2015-11-25

Lietuvos statybos inžinierių sąjunga ir VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras pradeda pastatų energinio naudingumo projektavimo mokymų ciklą statybos inžinieriams ir architektams. Mokymų tikslas - išmokyti Lietuvos projektuotojus projektuoti aukštesnės energinės klasės pastatus, naudojant kompiuterines energinio naudingumo skaičiavimo programas (NRG3pro, THERM 7, Smeigė).

Plačiau...

Seimas spręs dėl PVM grąžinimo termino sutrumpinimo 2015-11-13

Lapkričio 12 d. LR Seimo plenariniame posėdyje buvo pritarta Pridetinės vertės mokesčio įstatymo pataisos teikimui. Tai reiškia, kad Seimo Biudžeto ir finansų komitete toliau bus svarstomas PVM grąžinimo termino sutrumpinimo nuo pusės metų iki 30 dienų klausimas. Planuojama, kad dėl Įstatymo pataisų patvirtinimo Seimas balsuos š.m. gruodžio mėn. viduryje.

Plačiau...

Kviečiame į konferencija Klaipėdoje - "Iššūkiai diegiant BIM ir skaitmenizuojant statybų sektorių" 2015-11-13Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija, organizuojančios tradicinius renginius „Skaitmeninė statyba“ ir „BIM Regional Developments“ Vilniuje, gruodžio mėn 2 d., bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto savivaldybe, skaitmeninės statybos ir BIM tematikos konferenciją surengs Klaipėdoje.

Konferencija „Iššūkiai diegiant BIM ir skaitmenizuojant statybų sektorių“ yra skirta statybos ir susijusio verslo bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovams.

Plačiau apie renginį.

Patvirtintos Lietuvos statybų sektoriaus plėtros ir vystymo iki 2020 m. gairės 2015-11-13

Lapkričio 10 d. LR Aplinkos ministro įsakymu buvo patvirtintos Lietuvos statybų sektoriaus plėtros ir vystymo iki 2020 m. gairės. Tai pirmas tokio pobūdžio statybos sektoriui skirtas teisės aktas.

Plačiau...

Ekspertai apžvelgė statybos verslui aktualias temas 2015-11-11

Lapkričio 9 d. Vilniuje vyko Lietuvos statybininkų asociacijos organizuotas renginys, skirtas statybos verslui. Dalyviams buvo pristatytos 3 statybininkams aktualios temos: kaina statybos rangos sutartyse, sąmatų formatai, draudimo aktualijos.

Plačiau...

Dedami pagrindai energiškai efektyvios statybos užtikrinimui 2015-11-10

9 projekte „BUILD UP Skills Energotrain“ dalyvaujantys partneriai siekia suteikti galimybę statybininkams pasiekti energiškai efektyvios statybos poreikius atitinkančią kompetenciją ir kvalifikaciją. Šiuo metu statybos darbininkų mokymo ir atestavimo schema Lietuvoje nėra pakankamai išvystyta, kad praktikoje užtikrintų energiškai efektyvios statybos standartų laikymąsi, todėl įgyvendinant projektą sukurti statybos technologijų ir darbininkų kompetencijų aprašai – pagrindas, siekiant panaikinti likusias spragas.

Plačiau...

Įvyko pirmasis tarptautinis pameistrystės vystymo projekto partnerių susitikimas Lietuvoje 2015-11-09

8 partnerių atstovai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Belgijos susitiko pirmame tarptautiniame projekto „Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas“ (Nr. 2015-1-LT01-KA202-013415) susirinkime. Projektas finansuojamas Erasmus+ strateginės partnerystės programa, jį koordinuoja Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras (VJDRMC). Projektas prasidėjo š.m. rugsėjo 1 d. ir tęsis 2 metus.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901