Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Gegužė
Didinamas dėmesys statybos produktų kokybės užtikrinimui 2016-05-19

Lietuvos statybininkų asociacija kartu su kitomis suinteresuotomis organizacijomis siekia stiprinti statybvietėse naudojamų produktų kontrolę ir stiprinti nesąžiningos konkurencijos prevenciją. Ši iniciatyva buvo aptarta diskusijoje su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos, Gaisrinių tyrimų centro, Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) ir Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos (NPNA) atstovais.

Plačiau...

Lietuvos projektavimo įmonių asociacija organizuoja apdovanojimus „Geriausias projektas 2015“ 2016-05-16

Plačiau...

Statybininkų kompetencijos bus ugdomos pameistrystės būdu 2016-05-11

Mažai energijos naudojantys, taupūs pastatai – vienas iš būtinų šiuolaikinės statybos atributų, o energiškai efektyvių pastatų statyba reikalauja ir atnaujintų statybininkų kompetencijų. Įgyti svarbiausius naujus įgūdžius Lietuvos statybos įmonių darbininkai galės ir savo darbo vietoje – tą įgyvendinti leidžia pameistrystės mokymo forma.

Plačiau...

Išrinkti geriausi lietuviški skaitmeninės statybos projektai 2016-05-04

Praėjusią savaitę vykusios parodos RESTA lankytojai galėjo susipažinti su naujausiais ir išmaniausiais sprendimais statyboje – skaitmenine statyba, o didžiausiame parodos renginyje, konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2016. Vilnius“, buvo apdovanoti geriausi statinių projektai, kuriose buvo naudojama statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologija.

Plačiau...

Patarimais, kaip tapti išmania valstybe, Vilniuje dalinosi svečias iš Singapūro 2016-05-03

Singapūras – pirmoji valstybė, šiuo metu itin aktyviai formuojanti savo virtualų modelį – 3D kadastrą. Parodos RESTA 2016 metu konferencijoje „Skaitmeninės statyba 2016. Vilnius“ apie technologijų, duomenų valdymo ir statybų sintezę pasakojo VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacijos kvietimu į Lietuvą atvykęs Singapūro Žemės tarnybos atstovas dr. Victoras Khoo.

Plačiau...

Išleista nauja LSA brošiūra 2016-05-02

Vyko visuotinis LSA narių susirinkimas 2016-05-02

Balandžio 22 d. Vilniuje vyko visuotinis Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) narių susirinkimas. Jo metu pristatyta ir patvirtinta 2015 m. LSA veiklos ataskaita, svarstyti kiti svarbūs einamieji klausimai, savo įžvalgomis pasidalino renginio svečiai.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901