Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Spalis
FIEC pristatė savo pozicijas Europos statybų sektoriaus augimui 2016-10-26

„Statybų sektorius sudaro 14 proc. Europos bendrojo vidaus produkto, čia dirba 14 mln. darbuotojų, veikia 3 mln. kompanijų. Faktas – ši industrija yra labai svarbi visai Europos ekonomikai“, – sako Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Jeanas-Louisas Marchandas. Jis priduria, kad į statybų kompanijas privaloma atsižvelgti, planuojant investicijas Europoje.

Plačiau...

Rangovai prieš pradedant statybos darbus užsakovui turės pateikti patvirtintas statybos taisykles 2016-10-25

Lietuvos statybininkų asociacija praneša, kad Seimas priėmė naują LR Statybos įstatymo redakciją, kuri įsigalios nuo 2017 m. sausio 1 d.

Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad įstatyme atsirado reikalavimas Rangovui prieš pradedant statybos darbus objekte pateikti Statytojui t.y Užsakovui patvirtintas statybos taisykles.

Plačiau...

FIEC padės Europos statybų sektoriui nuspręsti, kas yra geras projektas 2016-10-17

Europos statybos pramonės federacija (FIEC) pasiryžusi padėti gerai parengtiems projektams Europos Parlamento (EP) konferencijoje apie transporto infrastruktūrą.

Plačiau...

Statybininkų Veteranų klubo kelionės į Šiaurės Lenkiją įspūdžiai 2016-10-14Pasakoja LSA Veteranų klubo narys Vytautas Kavaliauskas:

Kelionę organizavo Statybos veteranų klubas kartu su turizmo agentūra. Rugsėjo 12–14 d. ryžosi keliauti 14 senjorų su savo šeimos nariais. Reikia pripažinti, kad mūsų kelionei padėjo ir labai šiltas ir saulėtas oras.

Plačiau...

Baltijos šalyse pirmą kartą rengiamas „Kas slypi už BIM“ turas 2016-10-06

Pirmą kartą istorijoje per vieną savaitę visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje – organizuojamas Baltijos turas – „Kas slypi už BIM“. Spalio 18 d. – Vilniuje, spalio 19 d. – Rygoje, spalio 20 d. – Taline. Nepraleiskite progos susipažinti su pranešėjais iš įvairių šalių ir gauti atsakymus į iškeltus klausimus!

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901