Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
FIEC išreiškė palaikymą „Žiemos paketui“
2016-12-06

Europos statybos pramonės federacija (FIEC) tikisi, kad ilgai ruoštas energetikos paketas prisidės prie statybų sektoriaus augimo.

„Tikimės, kad vadinamasis „Žiemos paketas“ paskatins renovacijas privačiame sektoriuje, taip pat atgaivins ir visuomeninių pastatų rekonstrukcijas. Tikimės, kad mūsų siūlytos rekomendacijos pasitarnaus pagal pradinį jų tikslą“, – sako FIEC vice prezidentas Kjetilas Tonningas.

FIEC nori pabrėžti, kad bent kokia finansinė parama turi būti susijusiu su Energetino naudingumo sertifikatais (EPCs), kurie yra kokybės simbolis.

Federacija pabrėžia ir sistemų ir skaitmeninimo ir procesų efektyvumo didinimo naudą. „Žiemos pakete“ esanti pastatų energetinio naudingumo direktyva (EPBD) turi būti peržiūrėta. Ši rekomendacija sukurs naują pastatų kartą, kuriuose energetika bus valdoma išmanosiomis sistemomis. Tai kartu prisidės ir prie BIM plėtros Europos statybų sektoriuje.

FIEC nuomone, svarbu atkreipti dėmesį ir į jau pastatytų pastatų energetinį efektyvumą. Tinkamos priemonės paskatins ir senų pastatų renovacijas bei investicijas į juos. Skaičiuojama, kad iki 2030 m. tai sukurtų papildomą milijoną darbo vietų. „Mums svarbu ir jau esamus pastatus padaryti juos energetiškai efektyviais“, – priduria FIEC vice prezidentas.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901