Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Sausis
LSA ir VGTU atstovai aptarė specialistų ruošimo klausimus 2017-01-30

Ketvirtadienį Vilniaus Gedimino technikos universitete įvyko neformalus susitikimas tarp šio universiteto Statybos technologijos ir vadybos katedros atstovų ir LSA atstovų bei narių. Susitikime aptarti specialistų ruošimo klausimai.

Plačiau...

Aktualijos aptartos su Dzūkijos regiono nariais 2017-01-27

Sausio 25 d. Alytuje vyko Dzūkijos regiono Lietuvos statybininkų asociacijos narių ir LSA atstovų susirinkimas. Susitikime aptarti klausimai dėl naujų teisės aktų, galiojančių nuo 2017 m. sausio 1 d., dėl šiais metais planuojamų LSA darbų ir renginių.

Plačiau...

Konferencija “Energetikos pokyčiai ir pastatų energinio efektyvumo didinimo galimybės” 2017-01-25

Konferencijoje pranešimą "Kaip žinoti, kurie statybininkai geba kokybiškai statyti šiltą namą" skaitys LSA Statybinių medžiagų gamintojų komiteto vadovas Virginijus Ramanauskas.

Plačiau...

Pasistatyti A klasės pastatą padės specialus gidas 2017-01-10

Europos Komisijos finansuojamame projekte „Lietuvos statybos sektoriuje dirbančių darbuotojų kompetencijų ir įgūdžių, susijusių su energiškai efektyvių pastatų statyba, stiprinimas“ („BUILD UP Skills ENERGOTRAIN“) dalyvaujančios organizacijos parengė energiškai efektyvios statybos gidą vartotojams. Gidas pataria savo namo statybą planuojantiems žmonėms ar statyboms besiruošiantiems stambiems užsakovams, ko reikalauti iš architektų ir projektuotojų, statybininkų, kaip turi būti organizuojama kokybės kontrolė ir techninė priežiūra tam, kad būtų užtikrintas energiškai efektyvios statybos standartų laikymasis.

Plačiau...

A ir aukštesnės klasės pastatų statybai – kompetentingi darbininkai 2017-01-06

Augantys šiltų ir taupių pastatų statybos reikalavimai reikalauja ir didesnių statybininkų gebėjimų. Siekiant sustiprinti darbininkų įgūdžius Lietuvoje vystoma statybininkų kompetencijų įgijimo ir pripažinimo sistemos kūrimo iniciatyva. Pagrindinis šios iniciatyvos rezultatas – 90 pirmųjų statybininkų, mokymuose atnaujinusių savo žinias, kurių A ir aukštesnės energinio naudingumo klasės pastatų statybos ir įrengimo kompetencijos buvo patvirtintos specialiu pažymėjimu.

Plačiau...

Išrinktas Lietuvos metų gaminys 2016 2017-01-05

Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „Lietuvos metų gaminys 2016“ nugalėtojai – LSA nariai.

Palangos koncertų salė

Plačiau...

Paskelbtos Sėkmingai dirbančios įmonės 2016 2017-01-05

Lietuvos pramonininkų konfederacijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė – 2016“ siekiama įvertinti sėkmingai Lietuvoje kuriančias ir verslą vystančias LPK įmones, jų vadovų ir specialistų pasiekimus.

Sėkmingai dirbusios įmonės apdovanojimas vidutinių įmonių grupėje atiteko AB „Požeminiai darbai“. Lietuvos pramonininkų konfederacijos nuotr.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901