Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
FIEC naujienos: el. viešųjų pirkimų platformos ir progresas Žiedinės ekonomikos veiksmų plane
2017-02-14

Europos statybos pramonės federacija (FIEC) praneša, kad šiuo metu formuojamos gairės elektroninių viešųjų pirkimų platformoms ES ir kartu skelbia apie ilgai lauktą progresą Žiedinės ekonomikos veiksmų plano įgyvendinime.

Sabyne Ayraud, kuri oficialiai reprezentuoja FIEC, dalyvavo EXEP susitikime Briuselyje. FIEC dalyvauja darbo grupėje, skirtoje reguliuoti elektroninių viešųjų pirkimų platformų procesus.

Ekspertai šiuo metu formuoja gaires, kurios nustatytų minimalius reikalavimus e. viešųjų pirkimų platformoms. To tikslas – nustatyti bent minimalią reikalingą kokybę, funkcionalumą ir pritaikymą visoje Europos Sąjungoje (ES).

Taip pat FIEC praneša, kad Europos Komisija (EK) užtikrino: Žiedinės ekonomikos veiksmų planas (kuris buvo publikuotas 2015 m. gruodžio mėn.) turėtų 2017 m. pasistūmėti į priekį.


Teigiama, kad susitarimas turėtų būti pasiektas jau šių metų pabaigoje. FIEC rūpinasi 2 pagrindinėmis veiksmų plano dalimis: Direktyvomis 595 ir 594. FIEC dar 2016 m. liepos mėn. Komisijai pateikė savo siūlymus.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901