Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Švarios energetikos dokumentų paketo sėkmei reikia jėgų suvienijimo
2017-03-28

Europos statybos pramonės federacija (FIEC) atlieka svarbų vaidmenį, kai Europos Sąjunga (ES) bando pasiekti privalomus energijos vartojimo efektyvumo reikalavimus. „Kartu skatiname pastatų renovaciją, nes gerai atlikta investicija anksčiau ar vėliau atneša finansinę naudą“, – teigia FIEC prezidentas Jeanas-Louisas Marchandas.

FIEC vadovas priduria, jog labai džiaugiasi Europos Komisijos sprendimu, kad statybų sektoriui būtinos inovacijos. „Nors sektorius šiuo metu yra transformacijos etape, jis apskritai yra pažangus, o efektyvaus energijos vartojimo sprendimai jame taikomi jau seniai“, – tikina J. L. Marchandas.

FIEC reiškia palaikymą ES įstatymų leidėjų bendradarbiavimui, siekiant sukurti bendrą dokumentų paketą. FIEC vice prezidentas Kjetilas Tonningas pabrėžia, kad pakete yra visos reikalingos iniciatyvos, taip pat tikina, kad čia svarbų indėlį turės ir socialiniai partneriai. „Jie padės nustatyti sugebėjimus, kurių reikia, norint suformuoti geriausias renovacijų programas. Kartu turėtų būti garantuota, jog tos kompetencijos būtų įtraukos į nacionalines mokymų programas“, – sako K. Tonningas.

„Statybos pramonė, energetikos įmonės, vyriausybės, finansų institucijos, taip pat energijos vartotojai, verslo ir namų ūkiai turi susivienyti. Kartu užtikrinsime, kad sprendžiame energijos suvartojimo problemą. [...] Akivaizdu, kad rangovai šiame procese gaus itin svarbių atsakomybių, ypač kai kalbame apie paketo pristatymą ES įstatymų leidėjams“, – priduria FIEC prezidentas.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901