Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Birželis
LSA narių gretas papildė UAB „HSC Baltic“ 2017-06-28

Nauja LSA nare tapo projektavimo ir projekto vykdymo paslaugas, įvairios paskirties statinių bendruosius ir specialiuosius darbus atliekanti bendrovė „HSC Baltic“.

Plačiau...

FIEC: Europos Sąjungoje fiksuojamas statybos apimčių augimas 2017-06-14

Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) suvažiavimo Stokholme metu buvo pristatyta metinė FIEC statistikos apžvalga. 2016 metais užfiksuotas 2,2 proc. Europos Sąjungos (ES) statybos sektoriaus apimčių augimas. Toks pats augimas prognozuojamas ir 2017 metais.

Plačiau...

Seminaras LSA nariams: „Naujieji viešųjų pirkimų įstatymai: ką privalo žinoti rangovas”. (PAPILDYTA: PAKARTOTINIO SEMINARO DATA - LIEPOS 4 D.) 2017-06-13

Nuo šios vasaros vidurio keisis viešųjų pirkimų tvarka. Įsigalios naujasis Viešųjų pirkimų įstatymas, skirtas klasikinio sektoriaus perkančiosioms organizacijoms ir Pirkimų įstatymas, skirtas komunalinio sektoriaus perkantiesiems subjektams. Šiems pakeitimams rangovai, dalyvaujantys viešuosiuose konkursuose, privalo pasiruošti.

Plačiau...

Vyko baigiamasis tarptautinis pameistrystės vystymo partnerių susitikimas Vilniuje 2017-06-13


2017 m. birželio 8 dieną Vilniuje įvyko baigiamasis tarptautinis projekto „Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas“ (Developing Apprenticeship: In-Company Trainer Training And Apprenticeship Promotion) partnerių susitikimas.

Plačiau...

LSA prezidentas dalyvavo FIEC generalinėje asamblėjoje Stokholme 2017-06-09

„Užtikrinti tinkamą pusiausvyrą tarp ES vidaus rinkos atvėrimo ir taisyklių bei priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti vienodas sąlygas įmonėms ir darbuotojų teises, yra pagrindiniai iššūkiai siekiant ilgalaikio tvarumo statybų pramonėje“ , – paskelbė Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Jean-Louis Marchand, konferencijoje, vykusioje 2017 metų FIEC generalinės asamblėjos Stokholme metu.


LSA prezidentas D. Gedvilas ir FIEC prezidentas Jean-Louis Marchand

Plačiau...

Nauji LSA nariai - UAB „Voverės namai“ 2017-06-07

Prie LSA prisijungė statybos, projektavimo ir kitas susijusias paslaugas teikianti bendrovė „Voverės namai“.

Plačiau...

Bendradarbiavimas BIM srityje: VšĮ „Skaitmeninė statyba” pasirašė sutartį su VGTU 2017-06-05

Birželio 5 d. VšĮ „Skaitmeninė statyba”, kurios dalininkė yra LSA, oficialiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) ir taip raštiškai įformino sėkmingai besivystančią šių organizacijų partnerystę.

Plačiau...

Į naujo „Caverion Lietuva“ centrinio biuro atidarymą atvyko ir korporacijos prezidentas iš Suomijos ir LSA vadovas 2017-06-04

LSA narė, statinių inžinerinių sistemų projektavimo, diegimo bei priežiūros paslaugas teikianti suomiško kapitalo bendrovė „Caverion Lietuva“ vasarą pasitiko naujo centrinio biuro Vilniuje atidarymo nuotaikomis. Šia proga į birželio 1 dieną vykusį renginį atvyko ir „Caverion“ korporacijos, vienos iš savo srities lyderių Europoje, vienijančios apie 17 tūkst. darbuotojų, prezidentas bei generalinis direktorius Ari Lehtoranta.

Plačiau...

Europos Komisija apžvelgė Lietuvos statybų rinką ir skaitmeninės statybos iniciatyvą 2017-06-03

Europos statybų sektoriaus observatorija (ECSO) padeda statybų vertės grandinei pasipriešinti ekonominiams ir socialiniams iššūkiams, kurie veikia visą pramonę. To siekiama informuojant Europos politikus ir visas suinteresuotas šalis apie rinkos sąlygas, politikos pokyčius, atliekama reguliari analizė ir lyginamieji vertinimai. ECSO svetainėje rasite daug su pramone susijusių duomenų ir tyrimų, kurie parodo, kaip šalys narės įgyvendina penkis teminius tikslus, susijusius su 2020 m. statybų strategija. Taip pat ECSO dalinasi įžvalgomis apie nacionalinės politikos pokyčius, rinkos tendencijas.

Plačiau...

Vyko LSA prezidiumo posėdis 2017-06-02

2017 m. gegužės 31 d. vyko LSA prezidiumo posėdis.

Plačiau...

Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ – 20 metų 2017-06-02

Alytuje veikianti Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“ mini veiklos 20 metų sukaktį. Ši įmonė nuo 2004 metų yra Lietuvos statybininkų asociacijos narė.

Plačiau...

Statybininkų veteranų klubas vertino Panemunės ir Karaliaučiaus architektūrinius paminklus 2017-06-01

Lietuvos statybininkų asociacijos gretose esantis Statybininkų veteranų klubas kasmet išsirengia bent į vieną kelionę. Šią gegužę labiausiai patyrę Lietuvos statybininkų bendruomenės atstovai apžiūrėjo žymiausias Panemunės kelio ir Karaliaučiaus krašto vietas, įžymiausius statinius.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901