Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
„Grinda“ tapo LSA nare
2017-08-01

Statybos paslaugų sektorius kuria bene didžiausią Lietuvos bendrojo vidaus produkto dalį, o pagal statybų sektoriaus dinamiką ir išduotų statybos leidimų skaičių dažnai vertinama visos šalies ekonomikos būklė. Prisijungusi prie Lietuvos statybininkų asociacijos, didžiausios šalies statybines organizacijas vienijančios bendruomenės, „Grinda“ galės perimti geriausią statybų sektoriaus patirtį ir pritaikyti ją teikdama viešąsias miesto paslaugas.

„Lietuvos statybų sektorius sukuria beveik dešimtadalį bendrojo vidaus produkto ir skatina susijusių verslo sričių plėtrą. Statybų skaitmeninimas bei iniciatyvos, susijusios su statybos darbuotojų kompetencijų vertinimu ir ugdymu, darbų saugos aspektai ir tiekėjų kvalifikavimas yra vieni svarbiausių Lietuvos statybininkų asociacijos uždavinių. „Grindos“ narystė asociacijoje neabejotinai sustiprins organizaciją ir suteiks papildomą postūmį telkiant Lietuvos statybininkų bendruomenę“, – teigė Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas.

LSA prezidentas D. Gedvilas, lankydamasis „Grindoje“, domėjosi bendrovės atliekamų darbų specifika. Pasakodamas apie bendrovės veiklą, įmonės vadovas Kęstutis Vaicekiūtis pažymėjo, kad „Grinda“ atlieka itin skirtingus Vilniaus miesto priežiūros darbus, tarp kurių – ir kelių remontas, ir paviršinių nuotekų tvarkymas, ir pastatų inžinerinių sistemų priežiūra. Jo teigimu, įmonė didžiulį dėmesį skiria inovatyvių statybos valdymo technologijų diegimui, projektų skaitmeninimui ir su tuo susijusių darbuotojų kompetencijų ugdymui.

„Įmonė diegia pažangią elektroninę užduočių valdymo sistemą, kuri leis operatyviai paskirstyti užduotis darbuotojams ir kontroliuoti jų atlikimą“, – pasakojo K. Vaicekiūtis. Įmonės vadovo teigimu, tai leis bendrovei efektyviau planuoti išteklius ir sutrumpins užduočių atlikimo laiką, leis geriau kontroliuoti darbų kokybę.

Šiuo metu LSA vykdo kelis projektus, susijusius su statybų skaitmeninimu ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu. Statinių skaitmeninis pasas leis sistemingai rinkti, kaupti ir analizuoti informaciją apie pastatų techninę būklę, atliktus jų techninės priežiūros darbus, užfiksuoti panaudotas medžiagas. Statybos darbuotojų atestacija ir kvalifikacijos ugdymas leis užtikrinti atliekamų darbų kokybę. D. Gedvilas priminė, kad LSA bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos mokymo įstaigų, ruošiančių statybų sektoriaus specialistus, ir paragino „Grindą“ aktyviai dalyvauti adaptuojant miesto tvarkymo tarnyboms kuriamas mokymo programas.

Apie UAB „Grinda“
Prieš 85 metus įkurta bendrovė „Grinda“ Vilniaus mieste remontuoja ir valo gatvių ir kiemų dangas, prižiūri lietaus nuotekų tinklus, šalina avarines situacijas ir teikia specializuotas sanitarines paslaugas, rūpinasi paplūdimiais ir beglobiais gyvūnais. Visos UAB „Grinda“ akcijos priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. 2016 metais įmonės pardavimų pajamos viršijo 16 mln. eurų, ir bendrovė išmokėjo 333 tūkst. eurų dividendų, kurie buvo panaudoti tolesniam vilniečių gyvenimo kokybės gerinimui.

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901