2018 m. vasario 23 d. Lietuvos standartizacijos departamente įvykusiame metiniame technikos komitetų pirmininkų susirinkime Departamento direktorius Rimantas Sanajevas įteikė apdovanojimus bei padėkas standartizacijos profesionalams ir aktyviai joje dalyvaujantiems standartizacijos bendruomenės nariams.

Pirmą kartą Lietuvos standartizacijos departamento garbės ženklas „Už nuopelnus nacionalinei standartizacijai“ įteiktas įmonei. Juo apdovanota LSA narė UAB „Alvora“ – jau daugiau kaip 20 metų vykdanti veiklą statybų, inžinerinių tinklų (šilumos tiekimo, magistralinių dujotiekių bei vandentiekių) ir technologinės įrangos montavimo srityje. UAB „Alvora“ savo veiklą grindžia įdiegtomis kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemomis, o taikydama savo veiklos srities standartus įmonė sėkmingai konkuruoja ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos rinkoje. 2017 m. tarp mažų ir vidutinių įmonių UAB „Alvora“ įsigijo ir įdiegė daugiausiai standartų.

Plačiau skaitykite Lietuvos standartizacijos deprtamento pranešime.

DSC 0125 D 7231Apdovanojimas įteiktas Tomui Karpavičiui, UAB „Alvora“ verslo plėtros direktoriui (Lietuvos standartizacijos departamento nuotr.)