Rugsėjo 6 d. Klaipėdoje vyks jau tradicine tapusi Statybininko dienos šventė, kurią organizuoja Lietuvos statybininkų asociacija (LSA).

Statybininkų diena - profesinė šventė, įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus.

Tai vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei, į kurį pasidžiaugti savo pasiekimais kiekvienais metais susirenka per 400 statybos sektoriaus atstovų iš visų Lietuvos regionų.

„Bendrystė - Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos esmė. Ją kasmet tvirtina Statybininko dienos šventė - viena iš retų galimybių statybininkams iš visų Lietuvos regionų, iš bendradarbiaujančių ar nuožmiai konkuruojančių statybos įmonių susirinkti ir neformalioje aplinkoje pasidžiaugti tuo, kas vienija - atsidavimu nelengvai profesijai“, - sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Šiemet renginio svečių lauks tradicinė statybininkų olimpiada, iškilminga oficiali dalis su svečių sveikinimais bei pranešimais, nusipelniusių statybininkų apdovanojimai, muzikos atlikėjų pasirodymai, furšetas.

Dalyvavimo sąlygos: informacija dėl dalyvavimo sąlygų LSA nariams pateikta el. paštu. Ne LSA nariai, norintys kartu su statybininkų bendruomene paminėti profesinę šventę, turi užsiregistruoti ir susimokėti dalyvio mokestį (100 Eur/1 asm.). Registracija ČIA

Renginio rėmėjai: UAB „Inhus“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Peikko Lietuva“, UAB „Layher Baltic“, UAB „Klaipėdos monolitas“.

Kontaktai kilus klausimams: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +37069402456. 

 

Kviečiame dalyvauti!