Rugsėjo 6 d. Klaipėdoje vyks jau tradicine tapusi Statybininko dienos šventė!

Statybininkų diena - profesinė šventė, įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus. Šiais metais ji bus švenčiama jau 20-tą kartą.

Tai vienas didžiausių ir svarbiausių metų renginių šalies statybininkų bendruomenei, į kurį pasidžiaugti savo pasiekimais kiekvienais metais susirenka per 400 statybos sektoriaus atstovų iš visų Lietuvos regionų.

„Bendrystė - Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos esmė. Ją kasmet tvirtina Statybininko dienos šventė - viena iš retų galimybių statybininkams iš visų Lietuvos regionų, iš bendradarbiaujančių ar nuožmiai konkuruojančių statybos įmonių susirinkti ir neformalioje aplinkoje pasidžiaugti tuo, kas vienija - atsidavimu nelengvai profesijai“, - sako Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Šiemet renginio svečių lauks tradicinė statybininkų olimpiada, iškilminga oficiali dalis su svečių sveikinimais ir Arvydo Juozaičio pranešimu „Kas pastatė Klaipėdą?“, nusipelniusių statybininkų apdovanojimai, muzikos atlikėjų pasirodymai bei furšetas.

Renginio organizatorius - Lietuvos statybininkų asociacija.

Renginio vieta - Klaipėdos piliavietės teritorija.

Dalyvavimo sąlygos: informacija dėl dalyvavimo sąlygų LSA nariams pateikta el. paštu. Ne LSA nariai, norintys kartu su statybininkų bendruomene paminėti profesinę šventę, turi užsiregistruoti ir susimokėti dalyvio mokestį (100 Eur/1 asm.). Registracija ČIA

Renginio rėmėjai: UAB „Inhus“, UAB „Raseinių statyba“, UAB „Peikko Lietuva“, UAB „Layher Baltic“, UAB „Klaipėdos monolitas“, UAB „Cramo“.

Kontaktai kilus klausimams: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., +37069402456. 

 

Kviečiame dalyvauti!