Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Parodos
NORDBYGG 2018

STATYBOS, INTERJERO IR REMONTO PARODA STOKHOLME (ŠVEDIJA)

Paroda vyks 2018 metų balandžio 10 – 13 dienomis Stokholmo parodų ir konferencijų centre

Parodos organizatoriai: Stockholmsmässan.

„NORDBYGG“ paroda yra viena didžiausių statybos sektoriaus parodų. Ši paroda organizuojama kas antri metai.
Švedijos statybos pramonė sparčiai auga, tad siekiama ir toliau stiprinti pozicijas bei pristatyti rinkai naujus produktus ir galimybes. Dalyvavimas šioje parodoje - tai puiki proga statybos pramonės įmonėms pristatyti savo produkciją ir paslaugas, praplėsti klientų ratą bei užmegzti naudingus verslo kontaktus.
2016 metų NORDBYGG parodoje dalyvavo daugiau nei 900 įmonių iš 30 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė 53 000 specialistų. Bendras parodinis plotas siekė 36 500 k v. m.

Plačiau...

THE BIG 5 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO PARODOJE DUBAJUJE (JAE)

Paroda vyks 2017 metų lapkričio 26-29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje

“THE BIG 5”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emiratuose.
The Big 5 komanda artimai dirba su architektais, interjero dizaineriais, rangovais ir kūrėjais. Visa tai tam, kad sukurtų šiuolaikiškas ir aktualias programas mokomiesiems renginiams.
Parodoje bus pristatytos 5 pagrindinės zonos: Mechanika, Elektra, Santechnika (MEP Services); Specialiosios statybos (Building Envelope and Special Construction); Išmanioji Statyba ir Dizaino Technologijos (Smart Building and Design Technologies); Pastatų Interjeras bei Apdaila (Building Interiors and Finishes); Statybos Įrankiai ir Statybinės Medžiagos (Construction Tools and Building Materials). 2016 metų parodoje savo produkciją pristatė 2586 įmonės iš 59 pasaulio šalių. Parodą aplankė 78 869 žiūrovų iš 150 šalių.

Plačiau...

BŪSTAS II 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA RYGOJE (LATVIJA)

paroda vyks 2017 metų spalio 19 - 22 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “BT 1”, Kipsalos g. 8

Parodą kuruoja: Latvijos Respublikos Ekonomikos ministerijos statybos departamentas, Latvijos investicijų ir plėtros Agentūra, Latvijos Prekybos ir Pramonės Rūmai, Latvijos Statybinių medžiagų gamintojų Asociacija, Latvijos Prekybos Asociacija, Latvijos langų ir durų gamintojų Asociacija, Latvijos Statybininkų asociacija.
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Būstas II“ – renginys kiekvienam, kas stato, remontuoja ar įrenginėja savo namus, butus ir nori įnešti naujų spalvų, dizaino, kokybės, komforto ir nuotaikos į savo būsto interjerą bei eksterjerą. Parodoje i6vysite plačią ir įvairią ekspoziciją – kokybiškas statybines konstrukcijas, žaliavas, sanitarinę ir šildymo techniką, apšvietimo sprendimus, interjero ir baldų išdėstymo galimybes. Čia kiekvienas gali rasti būtent tai, kas geriausiai atspindi norus ir poreikius. Sulauksite išsamių konsultacijų, vertingų patarimų bei naujų idėjų iš žinančių ir operatyviai reaguojančių ekspertų. Parodoje rasite geriausias kainas bei įdomias produktų prezentacijas, seminarus ir kitas paslaugas. Kiekvienais metais paroda pritraukia daugiau nei 150 dalyvių ir 25 000 lankytojų iš Latvijos ir užsienio šalių.

Plačiau...

FOR ARCH. FOR THERM. FOR WASTE AND WATER. FOR WOOD 2017

STATYBOS PRAMONĖS, ŠILDYMO, ALTERNATYVIOS ENERGIJOS ŠALTINIŲ IR ORO KONDICIONAVIMO, ATLIEKŲ TVARKYMO, PERDIRBIMO, VALYMO IR EKOLOGIJOS, STATYBOS IŠ MEDŽIO PARODOSE PRAHOJE (ČEKIJA)

Paroda vyks 2017 metų rugsėjo 19 – 23 dienomis, PVA tarptautiniuose Prahos parodų rūmuose

Parodos organizatoriai: ABF (Praha)
Atstovai Lietuvoje: UAB "Autarė"

FOR ARCH yra tradicinė paroda Čekijos Respublikoje. Paroda organizuojama 29 kartą, o per visus gyvavimo metus tapo viena svarbiausių ir žinomiauių statybos parodų.
Parodos tematikos: kraštovaizdžio formavimas, projektavimas; statyba (pamatai, konstrukcijos, laiptai, kaminai, statybinės medžiagos, techninė pastatų įranga, izoliacija, langai, durys, stogai, santechnika, baldai, dangos, lubos ir kt.); statybų vykdymas (renovacija, požeminiai pastatai, klojiniai, pastoliai ir kt.), konstrukcijų apsauga ir statybų reikalavimai; atliekų tvarkymas ir perdirbimas; mašinos, įrenginiai, aparatai ir įrankiai; elektra, apšvietimas, elektronika; laidai, kabeliai ir kt.

FOR THERM (šildymo, alternatyvios energijos, oro kondiancionavimo) organizuojama aštuntąjį kartą. Žinomi gamintojai pristato savo naujausius ir novatariškiausius produktus bei paslaugas pramonei. Parodoje vyksta daug seminarų.
Parodoje pristatoma: katilai, židiniai, židinių ugniakurai, krosnelės, degikliai; šildymo sistemos; technika buitinio vandens šildymui; matavimo ir reguliavimo technologija; atsinaujinantys ir alternatyvūs energijos šaltiniai; kaminų sistemos; vėdinimo, oro kondicionieriai; šildymo sistemų saugos įranga.

FOR WASTE AND WATER (atliekų tvarkymas, valymas ir ekologija) paroda siūlo ne tik tradicines technologijas, bet ir naujoves. Jūsų laukia paskaitų programa, specializuoti seminarai, konferencijos ir naujos pažintys.
Parodoje pristatoma: atliekų perdirbimas ir pakartotinis panaudojimas; nuotekų technologijos; švaraus vandens technologijos; valymo procesai ir valymo technologijos; ekologija ir aplinkosauga.

FOR WOOD (medienos statyba ir panaudojimas) paroda organizuojama dvyliktą kartą. Pastebimas didėjantis susidomėjimas rastinių namų statyba, tad parodos metu siekiama plėtoti šią sritį. Parodos metu galėsite susirasti naujų partnerių, platintojų, prekybininkų.
Parodoje pristatoma: medinės konstrukcijos; medžiagos medinėms konstrukcijoms; mašinos ir įranga; priemonės ir įrankiai.

2016 metais parodose dalyvavo 841 įmonių iš 15 pasaulio šalių. Parodą aplankė daugiau nei 71 000 lankytojų.

Praha yra verslo centras Europoje, tad šios parodos yra puiki galimybė vietos ir užsienio dalyviams prisistatyti ir sudalyvauti tarptautiniuose konkursuose. Paroda tinkama vieta, norint plėsti savo verslą Centrinės Europos rinkoje (susirasti naujų partnerių, tiekėjų, prekiautojų ir pirkėjų).

Plačiau...

BUDPRAGRES 2017

STATYBOS PRAMONĖS PARODA MINSKE (BALTARUSIJA)

Paroda vyks 2017 metų rugsėjo 05 - 08 dienomis “Futbolnyj Maniež”

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Atstovai Lietuvoje : UAB “Autarė”.

„Budpragres“ – tai viena seniausių, labiausiai žinomų ir pati stambiausia statybinė paroda Baltarusijoje. Paroda savo organizaciniu lygiu ir dydžiu, apsilankančių specialistų skaičiumi išsiskiria iš daugelio analogiškos tematikos parodų, vykstančių NVS šalyse. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 224 įmonės iš 10 pasaulio šalių: Baltarusijos, Belgijos, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Irano, Slovėnijos ir Ukrainos. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 6000 kv. m. Parodoje apsilankė daugiau nei 8 000 lankytojų.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901