Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Parodos
NORDBYGG 2018

STATYBOS, INTERJERO IR REMONTO PARODA STOKHOLME (ŠVEDIJA)

Paroda vyks 2018 metų balandžio 10 – 13 dienomis Stokholmo parodų ir konferencijų centre

Parodos organizatoriai: Stockholmsmässan.

„NORDBYGG“ paroda yra viena didžiausių statybos sektoriaus parodų. Ši paroda organizuojama kas antri metai.
Švedijos statybos pramonė sparčiai auga, tad siekiama ir toliau stiprinti pozicijas bei pristatyti rinkai naujus produktus ir galimybes. Dalyvavimas šioje parodoje - tai puiki proga statybos pramonės įmonėms pristatyti savo produkciją ir paslaugas, praplėsti klientų ratą bei užmegzti naudingus verslo kontaktus.
2016 metų NORDBYGG parodoje dalyvavo daugiau nei 900 įmonių iš 30 pasaulio šalių. Parodoje apsilankė 53 000 specialistų. Bendras parodinis plotas siekė 36 500 k v. m.

Plačiau...

THE BIG 5 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO PARODOJE DUBAJUJE (JAE)

Paroda vyks 2017 metų lapkričio 26-29 dienomis Pasaulio Prekybos Centre Dubajuje

“THE BIG 5”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų paroda Jungtiniuose Arabų Emiratuose.
The Big 5 komanda artimai dirba su architektais, interjero dizaineriais, rangovais ir kūrėjais. Visa tai tam, kad sukurtų šiuolaikiškas ir aktualias programas mokomiesiems renginiams.
Parodoje bus pristatytos 5 pagrindinės zonos: Mechanika, Elektra, Santechnika (MEP Services); Specialiosios statybos (Building Envelope and Special Construction); Išmanioji Statyba ir Dizaino Technologijos (Smart Building and Design Technologies); Pastatų Interjeras bei Apdaila (Building Interiors and Finishes); Statybos Įrankiai ir Statybinės Medžiagos (Construction Tools and Building Materials). 2016 metų parodoje savo produkciją pristatė 2586 įmonės iš 59 pasaulio šalių. Parodą aplankė 78 869 žiūrovų iš 150 šalių.

Plačiau...

BŪSTAS II 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA RYGOJE (LATVIJA)

paroda vyks 2017 metų spalio 19 - 22 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “BT 1”, Kipsalos g. 8

Parodą kuruoja: Latvijos Respublikos Ekonomikos ministerijos statybos departamentas, Latvijos investicijų ir plėtros Agentūra, Latvijos Prekybos ir Pramonės Rūmai, Latvijos Statybinių medžiagų gamintojų Asociacija, Latvijos Prekybos Asociacija, Latvijos langų ir durų gamintojų Asociacija, Latvijos Statybininkų asociacija.
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Būstas II“ – renginys kiekvienam, kas stato, remontuoja ar įrenginėja savo namus, butus ir nori įnešti naujų spalvų, dizaino, kokybės, komforto ir nuotaikos į savo būsto interjerą bei eksterjerą. Parodoje i6vysite plačią ir įvairią ekspoziciją – kokybiškas statybines konstrukcijas, žaliavas, sanitarinę ir šildymo techniką, apšvietimo sprendimus, interjero ir baldų išdėstymo galimybes. Čia kiekvienas gali rasti būtent tai, kas geriausiai atspindi norus ir poreikius. Sulauksite išsamių konsultacijų, vertingų patarimų bei naujų idėjų iš žinančių ir operatyviai reaguojančių ekspertų. Parodoje rasite geriausias kainas bei įdomias produktų prezentacijas, seminarus ir kitas paslaugas. Kiekvienais metais paroda pritraukia daugiau nei 150 dalyvių ir 25 000 lankytojų iš Latvijos ir užsienio šalių.

Plačiau...

FOR ARCH. FOR THERM. FOR WASTE AND WATER. FOR WOOD 2017

STATYBOS PRAMONĖS, ŠILDYMO, ALTERNATYVIOS ENERGIJOS ŠALTINIŲ IR ORO KONDICIONAVIMO, ATLIEKŲ TVARKYMO, PERDIRBIMO, VALYMO IR EKOLOGIJOS, STATYBOS IŠ MEDŽIO PARODOSE PRAHOJE (ČEKIJA)

Paroda vyks 2017 metų rugsėjo 19 – 23 dienomis, PVA tarptautiniuose Prahos parodų rūmuose

Parodos organizatoriai: ABF (Praha)
Atstovai Lietuvoje: UAB "Autarė"

FOR ARCH yra tradicinė paroda Čekijos Respublikoje. Paroda organizuojama 29 kartą, o per visus gyvavimo metus tapo viena svarbiausių ir žinomiauių statybos parodų.
Parodos tematikos: kraštovaizdžio formavimas, projektavimas; statyba (pamatai, konstrukcijos, laiptai, kaminai, statybinės medžiagos, techninė pastatų įranga, izoliacija, langai, durys, stogai, santechnika, baldai, dangos, lubos ir kt.); statybų vykdymas (renovacija, požeminiai pastatai, klojiniai, pastoliai ir kt.), konstrukcijų apsauga ir statybų reikalavimai; atliekų tvarkymas ir perdirbimas; mašinos, įrenginiai, aparatai ir įrankiai; elektra, apšvietimas, elektronika; laidai, kabeliai ir kt.

FOR THERM (šildymo, alternatyvios energijos, oro kondiancionavimo) organizuojama aštuntąjį kartą. Žinomi gamintojai pristato savo naujausius ir novatariškiausius produktus bei paslaugas pramonei. Parodoje vyksta daug seminarų.
Parodoje pristatoma: katilai, židiniai, židinių ugniakurai, krosnelės, degikliai; šildymo sistemos; technika buitinio vandens šildymui; matavimo ir reguliavimo technologija; atsinaujinantys ir alternatyvūs energijos šaltiniai; kaminų sistemos; vėdinimo, oro kondicionieriai; šildymo sistemų saugos įranga.

FOR WASTE AND WATER (atliekų tvarkymas, valymas ir ekologija) paroda siūlo ne tik tradicines technologijas, bet ir naujoves. Jūsų laukia paskaitų programa, specializuoti seminarai, konferencijos ir naujos pažintys.
Parodoje pristatoma: atliekų perdirbimas ir pakartotinis panaudojimas; nuotekų technologijos; švaraus vandens technologijos; valymo procesai ir valymo technologijos; ekologija ir aplinkosauga.

FOR WOOD (medienos statyba ir panaudojimas) paroda organizuojama dvyliktą kartą. Pastebimas didėjantis susidomėjimas rastinių namų statyba, tad parodos metu siekiama plėtoti šią sritį. Parodos metu galėsite susirasti naujų partnerių, platintojų, prekybininkų.
Parodoje pristatoma: medinės konstrukcijos; medžiagos medinėms konstrukcijoms; mašinos ir įranga; priemonės ir įrankiai.

2016 metais parodose dalyvavo 841 įmonių iš 15 pasaulio šalių. Parodą aplankė daugiau nei 71 000 lankytojų.

Praha yra verslo centras Europoje, tad šios parodos yra puiki galimybė vietos ir užsienio dalyviams prisistatyti ir sudalyvauti tarptautiniuose konkursuose. Paroda tinkama vieta, norint plėsti savo verslą Centrinės Europos rinkoje (susirasti naujų partnerių, tiekėjų, prekiautojų ir pirkėjų).

Plačiau...

KAZBUILD 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, LANGŲ IR DURŲ, FASADŲ, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA ALMATOJE (KAZACHSTANAS)

Paroda vyks 2017 metų rugsėjo 05 – 08 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “Atakent“

Parodos organizatoriai: Iteca LLP (Kazakhstan), ITE Group Plc. (UK).
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Paroda „Kazbuild“ yra rengiama nuo 1994 metų. Kasmet paroda sulaukia vis didesnio dalyvių bei lankytojų susidomėjimo. Rudeninėje parodoje “KazBuild 2016” savo produkciją ir paslaugas pristatė 329 kompanijos iš 24 pasaulio šalių: Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Graikijos, Danijos, Indijos, Irano, Ispanijos, Italijos, Vengrijos, Kazachstano, Kanados, Kinijos, Kirgizijos, Latvijos, Nyderlandų, Jungtinių Arabų Emyratų, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos, Saudo Arabijos, JAV, Taivano, Turkijos, Uzbekistano, Ukrainos, Suomijos, Prancūzijos, Čekijos ir Pietų Korėjos. Parodą aplankė daugiau nei 4 000 lankytojų, o bendras parodinis plotas sudarė 4 431 kv. m.

Plačiau...

BUDPRAGRES 2017

STATYBOS PRAMONĖS PARODA MINSKE (BALTARUSIJA)

Paroda vyks 2017 metų rugsėjo 05 - 08 dienomis “Futbolnyj Maniež”

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”.
Atstovai Lietuvoje : UAB “Autarė”.

„Budpragres“ – tai viena seniausių, labiausiai žinomų ir pati stambiausia statybinė paroda Baltarusijoje. Paroda savo organizaciniu lygiu ir dydžiu, apsilankančių specialistų skaičiumi išsiskiria iš daugelio analogiškos tematikos parodų, vykstančių NVS šalyse. Praėjusių metų parodoje dalyvavo 224 įmonės iš 10 pasaulio šalių: Baltarusijos, Belgijos, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Irano, Slovėnijos ir Ukrainos. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 6000 kv. m. Parodoje apsilankė daugiau nei 8 000 lankytojų.

Plačiau...

ASTANA BUILD 2017

STATYBŲ PRAMONĖS PARODA ASTANOJE (KAZACHSTANAS)

Paroda vyks 2017 metų gegužės 17 – 19 dienomis Korme parodų centre

Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“.

Kazachstanas yra didžiulė nafta ir dujomis turtinga šalis, turinti didelį rinkos potencialą. Šiuo metu vykdoma begalė statybos projektų, kuriami nauji gyvenamieji kvartalai, komerciniai pastatai, vykdoma oro uostų rekonstrukcija.
AstanaBuild / WorldBuild Astana paroda yra didžiausias statybų pramonės renginys Centriniame ir Šiauriniame Kazachstane. Tai veiksminga priemonė bendradarbiavimui bei patirties apsikeitimui tarp Kazachstano ir užsienio statybų sektoriaus specialistų.
“AstanaBuild 2016” parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatė 204 įmonės iš Baltarusijos, Belgijos, Danijos, Indijos, Ispa nijos, Italijos, Irano, Kazachstano, Kanados, Kinijos, Malaizijos, Lenkijos, Rusijos, Rurkijos, Ukrainos, Suomijos ir Čekijos Respublikos.. Parodą aplankė 3 280 lankytojų – profesionalų, iš kurių net 88 proc. nurodė, kad lankysis ir 2017 metais vyksiančioje parodoje.

Plačiau...

OWN HOME 2017

NAMŲ STATYBOS, RENOVACIJOS IR STATYBINĖS APDAILOS PARODA HELSINKYJE (SUOMIJA)

Paroda vyks 2017 metų balandžio 06 – 09 dienomis „Finnexpo” centre

Parodos organizatoriai: Finnish Fair CO.
Atstovai Lietuvoje: UAB Autarė

Parodos „OWN HOME“ metu pristatomos ir aptariamos naujausios namų statymo bei renovacijų technologijos, lyginama įvairių gamintojų produkcija ir paslaugos, dalijamasi ekspertų patarimais. Ši paroda turi gilias tradicijas ir buvo įsteigta kaip svarbiausia statybų pramonės atstovų susirinkimo vieta.
Praėjusių metų parodoje dalyvavo 217 įmonių iš 25 pasaulio šalių. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 4 391 kv.m. Parodą aplankė 55 000 lankytojų (nuo privačių namų savininkų iki stambių statybų sektoriaus investuotojų) iš įvairių pasaulio šalių.
Tuo pačiu metu vyks parodos “Spring Garden’ 17”,“OwnCabin’ 17” ir „The Sisusta‘ 17“ (namų dekoravimo paroda), „Local and Organic food fair‘ 17“.

Plačiau...

ESTBUILD 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODA TALINE (ESTIJA)

Paroda vyks 2017 metų balandžio 05 – 08 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “EESTI NAITUSED”

“ESTBUILD”- tai be konkurencijos didžiausia statybinės įrangos, statybinių medžiagų ir statybinių technologijų bei interjero paroda Estijoje. Svarbiausias “Estbuild” tikslas - pristatyti statybinės rinkos dabartį, aktualijas ir ateities kryptis: sukurti palankias sąlygas naujausios įrangos, technologijų ir statybinių medžiagų pristatymui, įsisavinti ir skleisti naujausius mokslo pasiekimus, verslo idėjas, sprendimus; sukurti efektyvias verslo sąlygas ir palankų verslo klimatą; informuoti apie verslo vystymo sąlygas ir principus; rūpintis įmonių, besirengiančių vystyti savo verslą Estijoje, įvaizdžio kūrimu ir grįžtamojo ryšio formavimu. Supažindinti parodos lankytojus - užsieniečius su Estijos statybinės rinkos potencialu ir verslo vystymo galimybėmis; kelti ir vystyti statybų kultūrą ir kokybę.

2015 metų parodoje savo gaminius pristatė 280 įmonių. Parodą aplankė daugiau nei 34 000 lankytojų iš Airijos, Belgijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos, Švedijos. Parodos plotą sudarė 12 000 kv. m.

Plačiau...

MOSBUILD / WORLDBUILD MOSCOW 2017

STATYBŲ PRAMONĖS PARODA MASKVOJE (RUSIJA)

Paroda vyks 2017 metų balandžio 04 – 07 dienomis parodų rūmuose “Expocentr”

Parodos organizatoriai: ITE GROUP
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ“

MosBuild / WorldBuild Maskva – tai didžiausia Rusijos statybinių ir apdailos medžiagų paroda.
Dalyvavimas šioje parodoje – tai veiksmingas būdas padidinti pardavimų apimtis, išplėsti savo prekybos geografiją bei pritraukti naujų klientų.
Parodos metu vyksta įvairios konferencijos, prezentacijos, mokymai, seminarai bei geriausios produkcijos rinkimai ir apdovanojimai.
Praėjusioje parodoje dalyvavo 1 050 įmonių iš įvairių pasaulio šalių. Paroda pritraukė 63 331 statybos ir interjero sektorių specialistą, iš kurių:
24 913 – didmeninės ir mažmeninės prekybos atstovai,
10 623 – statybos, apdailos įmonių atstovai,
6888 – interjero dizaineriai.

Plačiau...

STATYBŲ SAVAITĖ 2017

STATYBOS PRAMONĖS PARODA MINSKE (BALTARUSIJA)

Paroda vyks 2017 metų balandžio28 - 31 dienomis Pobediteley pr. 20/2, Futbolo manieže

Parodos organizatoriai: kompanija “Minskexpo”
Atstovai Lietuvoje : UAB “Autarė”

2016 metais bendras parodinis plotas sudarė 1 285 kv. m. Savo gaminius ir produkciją pristatė 157 įmonės iš 6 pasaulio šalių: Baltarusijos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos ir Lenkijos. Parodoje lankėsi 11 000 žiūrovų.
Statybų savaitė – tai dvi parodos vykstančios vienu metu: „Langai. Durys. Stogas“ ir „Betonas. Monolitas. Klojiniai. Statybinė technika“.

Plačiau...

INTERBUILDEXPO 2017

STATYBOS PRAMONĖS PARODA KIJEVE (UKRAINOJE)

Paroda vyks 2017 metų kovo 23 – 26 dienomis parodų centre “Kyiv Expo Plaza”

INTERBUILDEXPO – viena didžiausių ir stambiausių statybos pramonės parodų Ukrainoje, kuri pritraukia įvairių sričių statybos pramonės atstovus. Šioje parodoje įmonės gali pristatyti savo produktus, susipažinti su statybos technologijų naujovėmis, pasidalinti patirtimi bei užmegzti verslo kontaktus. INTERBUILDEXPO pasižymi turininga verslo programa, kadangi parodos metu yra rengiami įvairūs seminarai statybos tema, o parodos dalyviams suteikiama galimybė diskutuoti prie apskrito stalo jiems rūpimais klausimais.
Iki 2013 metų paroda turėjo InterBudExpo pavadinimą, bet įvaizdžio gerinimui, paroda pervadinta į InterBuildExpo.
InterBuildExpo 2016 parodoje dalyvavo daugiau nei 400 kompanijų iš įvairių pasaulio šalių. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 20 000 kv.m.: 3 vidaus paviljonai ir lauko ekspozicija. Iš viso parodoje apsilankė apie 25 tūkstančius lankytojų.

Plačiau...

ŽIDINIAI 2017

SPECIALIZUOTA ŽIDINIŲ PARODA MASKVOJE (Rusija)

Paroda vyks 2017 metų kovo 23 – 26 dienomis Crocus Expo Tarptautiniuose Parodų Rūmuose

Parodą kuruoja: World Expo Group
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

Židinių pramonės ekspertai įvardija šią parodą kaip "Rusijos sėkmingiausias ir perspektyviausias projektas židinių pramonei". Ši paroda turėtų būti privalomų aplankyti ir pamatyti sąraše kiekvienam šios pramonės atstovui. Paroda sukviečia geriausius židinių gamintojus, tiekėjus, platintojus ir dizainerius iš viso pasaulio, tokiu būdu galutinį vartotoją pasiekia tik kokybiški ir atrinkti produktai.
Kovo pabaigoje vyksianti „Židinių pasaulis‘17“ paroda vyks kartu su: Wooden Houses’17”, „Aqua Salon: Wellness & Spa‘17“, „Pool and Sauna‘17“, „House and Garden‘17“ parodomis.
Praėjusiais metais šiose parodose dalyvavo 385 įmonės. Parodą aplankė beveik 26 000 lankytojų iš Rusijos ir įvairių pasaulio valstybių. Bendras parodinis plotas sudarė 15 760 kv. m.

Plačiau...

FASADAS 2017

STATYBOS PRAMONĖS PARODA KALININGRADE (RUSIJOJE)

Paroda vyks 2017 metų kovo 16 – 18 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “Baltic - Expo”

Paroda „Fasadas“ - jau ilgus metus vystanti statybos pramonės paroda Kaliningrade. Kasmet ji sulaukia vis didesnio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo. Dalyvavimas šioje parodoje - tai puiki proga susipažinti su statybos pramonės aktualijomis Kaliningrado srityje, susirasti naujų partnerių bei praplėsti klientų ratą.
2017 metais planuojama sulaukti apie 150 dalyvaujančių įmonių iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Italijos ir Kaliningrado.
Parodos metu vyks įvairūs seminarai, konkursai, konferencijos. Kaip ir kasmet, šiais metais bus organizuojamas konkursas „Naujos technologijos ir inovatyvus statybų sektoriaus produktas 2017“.

Plačiau...

BŪSTAS I 2017

STATYBOS, REMONTO, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, STATYBOS DIZAINO IR INTERJERO PARODOJERYGOJE (LATVIJA)

Paroda vyks 2017 metų kovo 09 - 12 dienomis Tarptautiniuose Parodų Rūmuose “BT 1”

Parodą organizuoja: kompanija „BT1“
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“

“BŪSTAS I” tapo tradicinė ir pati didžiausia tarptautinė statybinės pramonės paroda Latvijoje ir visame Šiaurės Pabaltijo regione. Ši paroda padeda sekti naujausias šiuolaikinės statybos tendencijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis bei jų naudojimo galimybėmis. 2016 m. pavasarį dalyvavo 401 įmonė iš 12 pasaulio šalių: Latvijos, Lietuvos, Estijos, Italijos, Lenkijos, Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Rusijos, Čekijos, Šveicarijos ir Turkijos. Parodą aplankė 36 298 žiūrovai.

Plačiau...

ECOBUILD 2017

APLINKAI „DRAUGIŠKOS“ STATYBOS LONDONE (DIDŽIOJI BRITANIJA)

Paroda vyks 2017 metų kovo 07 - 09 dienomis ExCel parodų rūmuose

Atstovai Lietuvoje: UAB “Autarė”

Šių metų ECOBUILD parodos tema yra Atgimimas; tuo pačiu atgimsta ir pati paroda. ECOBUILD 2017 bus paversta į svaiginantį miestą – su pagrindinėmis gatvėmis, atskiromis pramogų bei renginių vietomis.
2016 metais parodoje pristatyta daugiau nei 760 prekinių ženklų, apsilankė daugiau nei 33 000 profesionalių žiūrovų: architektų, nekilnojamojo turto vystymo bendrovių, statybos kompanijų, statybos rangovų, inžinerijos įmonių, statybos medžiagų ir paslaugų pirkėjų, tiekėjų ir kitų įmonių.

Plačiau...

AQUA - THERM MOSCOW 2017

STATYBOS PRAMONĖS, ŠILDYMO IR VĖDINIMO, SANTECHNIKOS, APLINKOS APSAUGOS TECHNOLOGIJŲ PARODOJE MASKVOJE (RUSIJA)

Paroda vyks 2017 metų vasario 07 – 10 dienomis „Crocus Expo“

„AquaTherm Maskva“ – yra rengiama nuo 1996 metų. Kasmet paroda sulaukia didelio dalyvių bei lankytojų susidomėjimo. 2016 metų parodoje dalyvavo 651 įmonė iš 30 pasaulio šalių: Belgijos, Kinijos, Vokietijos, Suomijos, Prancūzijos, Italijos, Olandijos, Austrijos, Latvijos, Lenkijos, Slovakijos, Ispanijos, Turkijos, Vengrijos ir tt. Net 5 šalys parodoje turėjo savo nacionalines ekspozicijas (Vokietija, Kinija, Italija, Ispanija ir Turkija). Parodoje apsilankė daugiau nei 267 400 lankytojų. Parodos ekspozicinį plotą sudarė 34 000 kv. m.

Plačiau...

BAU 2017

Paroda vyks 2017 metų sausio 16-21 dienomis Miunchene, Vokietijoje, "Messe Munchen" parodų centre.

Parodos tinklapis http://bau-muenchen.com/index-2.html

Tai bene garsiausia, viena didžiausių statybos pramonės paroda Europoje, kuri organizuojama kas dvejus metus jau nuo 1964 metų. 2015 metų parodoje savo produktus, paslaugas pristatė net 1988 įmonės iš 42 pasaulio šalies. Paroda susidomėjo ir ją aplankė apie 254 441 lankytojų. Parodinis plotas siekė apie 121 691 kv.m.

Plačiau...

WARSAW BUILD 2016

STATYBINĖS ĮRANGOS, LANGŲ, DURŲ, ĮRANKIŲ IR STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PARODA VARŠUVOJE (LENKIJOJE)
paroda vyks Lapkričio 16 – 18 dienomis KingsBurg Expo Ltd, Varšuva, Lenkija

Warsaw Build 2016 - profesionali paroda, kuri padeda gamintojams ir tiekėjams pristatyti savo produktus statybų pramonėje. Paroda yra puiki galimybė palyginti produktus, paslaugas ir susitikti su jų gamintojais. Warsaw Build siūlo platų produktų asortimentą, nuo statybinių įrankių ir statybinių medžiagų iki statybinės įrangos ir technologijų, langų bei durų. Varšuva yra verslo centras, kurioje susirenka tarptautinių įmonių ir įstaigų vadovai. 2015 metais parodoje dalyvavo 100 įmonių. Parodos metu apsilankė daugiau nei 2 000 lankytojų iš 42 pasaulio šalių: Baltarusijos, Belgijos, Bulgarijos, Kinijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Graikijos, Ispanijos, Olandijos, Indijos, Irano, Makedonijos, Moldavijos, Vokietijos, Nigerijos, Norvegijos, Lenkijos, Izraelio, Japonijos, Kataro, Šiaurės Korėjos, Kosovo, Lietuvos, Latvijos, Pietų Afrikos, Rusijos, Rumunijos, Serbijos, Slovakijos, JAV, Švedijos, Taivano, Turkijos, Ukrainos, Uzbekistano, Vengrijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, JAE. Varšuva yra Lenkijos viduryje ir Europos centre, ji sieja Europos ir Azijos verslo rinkas. Su 2,8 mln. gyventojų Varšuvoje atsiveria daugybę verslo galimybių. Tai dinamiškas ir greitai besivystantis miestas, kuris pritraukia jaunų ir talentingų žmonių, kurie stumia ekonomiką į priekį.
Kartu vyks paroda AquaTherm Warsaw 2016.

Plačiau...

LONDON BUILD 2016

STATYBOS PRAMONĖS PARODA Londone (Jungtinė Karalystė)
paroda vyks Spalio 26 – 27 dienomis, Olympia parodų rūmuose, Londone

Parodos organizatoriai: Oliver Kinross Build Ltd
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ“.

London Build – yra pirmaujanti ir vienintelė statybos paroda, didžiausią dėmesį skirianti išskirtinai statybos galimybėms Londone ir Pietryčių Anglijoje. Dalyvavimas London Build parodoje Jūsų organizacijai suteikia puikią galimybę pasiekti pagrindinius kūrėjus, rangovus ir klientus, kurie perka darbus sostinėje.
2015 metais parodą aplankė daugiau nei 9 000 registruotų lankytojų, dalyvavo 170 įmonių.

Plačiau...

BAKUBUILD 2016

paroda vyks SPALIO 19 – 22 dienomis, Baku Expo parodų ir suvažiavimų centre (H. Alijevo pr., Surakhany raj., Baku)

Parodos organizatoriai: ITE GROUP, PLC
Atstovai Lietuvoje: UAB „AUTARĖ“.

BakuBuild 2016 – tai jau 22 - oji tarptautinė Kaspijos regiono statybų pramonės paroda.
Azerbaidžanas – tai puiki nauja rinka investicijoms. Importuojamų prekių apimtys šalyje palyginti su praeitų metų tuo pačiu periodu išaugo 20%. Pagrindiniai eksportuotojai į Azerbaidžaną yra Italija, Turkija, Rusija, Kinija, Malaizija, Lenkija, Rumunija, Ukraina, JAE, Iranas. Iš Azerbaidžano daugiausiai eksportuojama į Gruziją, Iraną, Kazachstaną, Rusiją.
Paroda BakuBuild – tai puiki galimybė susirasti naujų klientų, partnerių, atrasti naujas produktų rinkas. 2015 metų parodoje dalyvavo 413 dalyvių iš 25 pasaulio valstybių. Parodoje apsilankė daugiau nei 11 562 profesionalų iš Austrijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Čekijos Respublikos, Kinijos, Danijos, Estijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Graikijos, Gruzijos, Vengrijos, Irano, Irako, Izraelio, Italijos, Japonijos, Kazachstano, Kirgizijos, Latvijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Lenkijos, Rusijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos, Švedijos, Šveicarijos, Turkijos, Turkmėnistano, Ukrainos, Jungtinių Arabų Emyratų, Didžiosios Britanijos, JAV, Uzbekistano.. Parodinis plotas užėmė 11 757 kv. m.
Tuo pačiu metu vyks specializuota paroda AQUA – THERM BAKU 2016.

Plačiau...

FINNBUILD 2016

STATYBOS, INTERJERO IR REMONTO PARODA HELSINKYJE (SUOMIJA)
Paroda vyks metų spalio 12 – 14 dienomis Helsinkio parodų ir konferencijų centre

Parodos organizatoriai: Finnish Fair CO.
Atstovai Lietuvoje: UAB „Autarė“.

FinnBUILD paroda Suomijoje turi didžiulį pasisekimą ir 2014 m. vyks jau XXI kartą. Tai statybos, statybos paslaugų, interjero ir remonto paroda Suomijoje. Šioje parodoje didžiausią lankytojų skaičių sudaro profesionalai, tačiau parodą mielai lanko ir lankytojai tiesiog besidomintys statybomis. Dalyvavimas šioje parodoje tai puiki proga statybos pramonės įmonėms pristatyti savo produkciją ir paslaugas, praplėsti klientų ratą bei užmegzti naudingus verslo kontaktus.
2014 metų FinnBuild parodoje 617 įmonės iš įvairių šalių. Parodoje apsilankė beveik 25 000 žiūrovų. Bendras parodinis plotas siekė 18 655 k v. m.

Plačiau...

SUPERNAMAI'16 - Šildymas2016 m. rugsėjo 23-25 d. "Siemens" arenoje" (Ozo g. 14, Vilniuje) organizuojama jau 4-oji paroda SUPERNAMAI'16.
Parodos tema: ŠILDYMAS.

Plačiau...

SUPERNAMAI 2016

2016 m. balandžio 21–24 d. „Siemens“ arenoje vyks 3-oji statybos ir renovacijos paroda SUPERNAMAI 2016.

Parodos ekspozicija įsikurs Vilniaus centre esančioje „Siemens“ arenos salėje ir lauko ekspoziciniame plote. Lankytojams įėjimas į parodą – nemokamas.

Parodos tema – energinis efektyvumas.


Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Statybos sektoriaus vadovų ir darbininkų profesinio meistriškumo ugdymas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901
meer informatie over inbouwspots leest u hier