Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Birželis
Sveikiname UAB STATICUS 2012-06-25

Lietuvos statybininkų asociacija sveikina UAB STATICUS, kuriai antrus metus iš eilės įteiktas apdovanojimas „Lietuvos metų eksportuotojas 2011“.
2012 m birželio 21 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) įteikė apdovanojimą „Lietuvos metų eksportuotojas 2011“ įmonei STATICUS UAB. Įmonė varžėsi didžiausių įmonių grupėje – nuo 250 ir daugiau darbuotojų (2012 metų pradžioje įmonėje dirbo viso 340 darbuotojų).
Šį apdovanojimą įmonė gauna jau antrus metus iš eilės. Nominacijos tikslai - parodyti Lietuvos ir pasaulio verslo bei plačiajai visuomenei progresyvias, didelę įtaką darančias Lietuvos ūkio raidai, įmones, paskatinti Lietuvos gamintojus ir paslaugų tiekėjus diegti pažangiausias technologijas, kokybės vadybos sistemas, didinti eksportą.
Išsamesnė informacija (žr. plačiau).

Plačiau...

Projektas "Vyresnių darbuotojų aktyvumo rėmimas ir jaunų darbuotojų įtraukimas į statybos sektorių" - įgyvendintas 2012-06-22

Lietuvos statybininkų asociacija gavo E.B.C (Europos statybininkų konfederacija) prezidento José Antonio Calvo Delgado laišką, kuriame dėkojama už aktyvų Asociacijos dalyvavimą projekto „Under Construction 3“ - "Vyresnių darbuotojų aktyvumo rėmimas ir jaunų darbuotojų įtraukimas į statybos sektorių" baigiamojoje konferencijoje ir viso projekto įgyvendinimo metu. Šis projektas, kuris buvo finansuojamas ES (rėmė Europos Komisijos įdarbinimo reikalų generalinis direktoratas), sėkmingai įgyvendintas. Lietuvos statybininkų asociaciją atstovavo vyr. konsultantė G. Laurynaitienė ir AB "YIT Kausta" personalo vadovė N.Naprienė

Lietuvos profesinių mokyklų mokiniai mokėsi renovuoti daugiabučius namus Vokietijoje 2012-06-13

Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinis rengimo centras įgyvendino Leonardo da Vinci mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2011-LT-0498 „Į pagalbą daugiabučių namų atnaujinimo programai“.
Projekto tikslai: tobulinti, įtvirtinti pastatų restauratorių, apdailininkų, statybos verslo paslaugų teikėjų kompetencijas daugiabučių namų renovacijos (atnaujinimo) srityje. Išsamesnė informacija (žr. plačiau)

Plačiau...

Baigiamoji projekto „Under Construction 3“ - "Vyresnių darbuotojų aktyvumo rėmimas ir jaunų darbuotojų įtraukimas į statybos sektorių" konferencija 2012-06-12

2012 birželio 7-8 dienomis Madride, Ispanija įvyko projekto baigiamoji konferencija. Baigiamasis projekto renginys vyko dvi dienas šalyje, kurios statybų sektorius susiduria su didžiuliais sunkumais šios ekonominės krizės sąlygomis – Ispanijoje. Europos statybininkų konfederacijos prezidentas José Antonio Calvo Delgado akcentavo šio projekto svarbą ir požiūrio į aktyvų senėjimą bei jaunų darbuotojų pritraukimo į sektorių tęstinumą visoje Europoje. Pristatytos geriausios praktikos taip pat rodo, kad šios problemos sprendimai turi būti nukreipti tiek į jaunus, tiek ir į vyresnius žmones, nes jie yra tarpusavyje susiję ir vieni nuo kitų priklauso. UAB „SAUSLAUKIO STATYBA“ - Lietuvos pavyzdys.
Lietuvos geriausios praktikos rodo, kaip viena kompanija sėkmingai sprendžia efektyvaus darbo vietos valdymo ir darbo sąlygų gerinimo problemas. Taip pat buvo pateiktas dar vienas Lietuvos pavyzdys-dalyvavimo tarptautiniuose meistriškumo konkursuose svarba. Jauniems specialistams, verslui bei profesinio mokymo įstaigoms tokių konkursų teikiama pridėtinė vertė yra neginčijama. Norėdamas pasinaudoti konkursų teikiama nauda, Asociacijos narys Vilniaus statybininkų rengimo centras skatina savo mokinius dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose meistriškumo konkursuose ir ten pademonstruoti bei patobulinti savo sugebėjimus. Šis įgyvendintas projektas prisidės prie statybos sektoriaus įvaizdžio gerinimo, kaip ir kokiais būdais jaunus žmones sudominti, kad jie pasirinktų statybininko profesiją, kaip tikslingai panaudoti pagyvenusių darbuotojų patirtį. Daugiau informacijos galima rasti Europos statybininkų konfederacijos (EBC) tinklalapyje www.eubuilders.org ir (žr. plačiau).

Plačiau...

Apdailininkų profesinių įgūdžių gerinimas, padedant Leonardo da Vinci programai 2012-06-11

Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinis rengimo centras baigė įgyvendinti Leonardo da Vinci mobilumo projektą Nr. LLP-LdV-IVT-2010-LT-0383 „Specialiųjų poreikių apdailininko profesinių įgūdžių gerinimas mokymosi visą gyvenimą europinių kompetencijų kontekste“. Išsamesnė informacija (žr. plačiau)

Plačiau...

VDI informacinis biuletenis Nr.2 2012-06-11

Lietuvos statybininkų asociacija informuoja, kad gautas naujas VDI informacinio biuletenio numeris. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainės skiltyje VDI naujienos (meniu kairėje) ir adresu www.vdi.lt.

Tarptautinis "Knauf Junior Trophy 2012" konkursas 2012-06-11

Šių metų birželio 5-8 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyko jau tradicija tapęs tarptautinis gipso kartono sistemų montuotojų turnyras „Knauf Junior Trophy 2012“. Lietuvai turnyre atstovavo Vilniaus statybininkų rengimo centro Fabijoniškių skyriaus mokiniai Artūras Zimblys ir Valdemaras Romanovas. Juos ruošė vyr. profesijos mokytojas Vidas Ringelevičius. Šie mokiniai šį pavasarį „Resta 2012“ statybos parodos metu vykusiame Lietuvos profesinių mokyklų apdailininkų konkurse tapo nugalėtojais, todėl ir buvo pakviesti atstovauti mūsų valstybei tarptautiniame turnyre. Šiemet užduotis buvo sunkesnė, nei ankstesniais metais, todėl buvo aktyviai ir įtemptai ruoštasi. Ir tai davė rezultatus: Mūsų atstovai užėmė II vietą, nusileidę tik konkurso šeimininkams latviams. Konkurse varžėsi 15 Europos valstybių komandos.
Kelios nuotraukos iš konkurso pateiktos šiame faile http://213.190.58.194/ryga-knauf/ .

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos darbo birža 2012-06-01

2012 05 30 Lietuvos statybininkų asociacija pasirašė atnaujintą bendradarbiavmo sutartį su Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Pasirašyta sutartis nustato bendradarbiavimo santykius dėl numatomų atleisti statybų sektoriaus darbuotojų prevencinių priemonių, užimtumo rėmimo priemonių Asociacijos įmonėse organizavimo ir darbuotojų informuotumo didinimo.
Renginyje dalyvavo Lietuvos statybininkų asociacijos atstovai, statybos įmonių – UAB „Mitnija“, UAB „Varėnos statyba“, UAB „Senovė“, UAB „Vilniaus rentinys“, UAB „Promostas“ ir kt. vadovai, Lietuvos darbo biržos ir Alytaus TDB darbuotojai. Išsamesnė informacija: http://www.ldb.lt/Informacija/Veikla/Naujienos/UserDisplayForm.aspx?ID=6541&Source=http%3A%2F%2Fwww%2Eldb%2Elt%2FInformacija%2FVeikla%2FPuslapiai%2Fdefault%2Easpx

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901