Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Sausis
ASOCIACIJOS IŠPLĖSTINIS PREZIDIUMO POSĖDIS – SUSITIKIMAS SU APLINKOS MINISTRU 2013-01-18

Posėdis įvyko 2013 m. sausio 15 d. Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Adakras Šeštakauskas pasveikino visus susirinkusius į susitikimą su Aplinkos ministru Valentinu Mazuroniu, kvietė aktyviai pasisakyti aktualiais klausimais, visiems palinkėjo sėkmingų darbų 2013 metais. Aplinkos ministras V. Mazuronis palietė vieną iš prioritetinių klausimų – gyvenamųjų namų modernizavimą. Dėl Teritorijų planavimo įstatymo ministras pabrėžė, kad reikia atsisakyti detaliųjų planų ten, kur jie nebūtini, labai svarbu trumpinti derinimo laiką – ne popierinį, o realiai. Posėdžio darbotvarkė ir išsamesnė informacija pateikiama (žr. plačiau ir meniu kairėje "Asociacijos prezidiumo posėdžiai")

Plačiau...

Savo veiklą pradeda darbo ginčų komisijos 2013-01-10

Darbuotojai ir darbdaviai dėl individualių darbo ginčų jau gali kreiptis į darbo ginčų komisijas, kurios nuo šių metų sausio pradžios pradeda dirbti Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) teritoriniuose skyriuose. Trumpa informacija apie darbo ginčų komisijas pateikiama (žr. plačiau ir meniu skiltyje VDI naujienos). Visa informacija – darbo ginčų komisijų nariai ir kontaktai, dokumentų pildymo formos ir pan. – pateikiama VDI svetainėje www.vdi.lt. Į darbo ginčų komisijų narių sąrašą įtraukti ir Asociacijos narių deleguoti atstovai.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901