Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Kovas
Įvyko specialus renginys LSA nariams 2014-03-31

Kovo 27 dieną Vilniuje, „Best Western“ viešbutyje Lietuvos statybininkų asociacijos nariams prisistatė keturių organizacijų atstovai. Specialistai iš UAB „Sistela“, UAB „Creditreform Lietuva“, VšĮ „Versli Lietuva“ ir teismo ekspertas prof. Sigitas Mitkus pristatė statybos verslui aktualiausius klausimus. Organizacijas, kurias norėtų išgirsti prisistatančias, apklausos būdu išrinko LSA nariai.

Plačiau...

30-uoju nuolaidų teikėju tapo STATYBUNAUJIENOS.LT 2014-03-26

Lietuvos statybininkų asociacijos nuolaidų programa „Statybininkams“ plečia savo nuolaidų katalogą. Nuo šiol visi LSA nariai galės pasinaudoti specialiomis nuolaidomis naujienų portale www.statybunaujienos.lt. Portalas tapo 30-uoju programos nuolaidų teikėju.

Plačiau...

Jau rytoj - „Sistela“, „Creditreform Lietuva“, teismo eksperto, VšĮ „Versli Lietuva“ prisistatymas LSA nariams. Kviečiame registruotis 2014-03-25

Asociacijos nariai, atlikus apklausą, išreiškė norą susitikti su specialią veiklą vykdančiomis organizacijomis. Asociacija su šių organizacijų vadovais susitarė dėl trijų valandų trukmės susitikimo ir paprašė skirti kompetentingus pranešėjus, pristatysiančius statybos verslui aktualias temas. Susitikimo metu Jūs galėsite gauti naudingos informacijos kainodaros, teisiniais, rizikos skaičiavimo ir informacijos rinkimo, statybos paslaugų eksporto skatinimo klausimais. Tikime, kad susitikimas Jums bus visapusiškai naudingas ir padės siekti pranašumo savo veikloje.
Jūs taip pat galėsite betarpiškai konsultuotis šio susitikimo metu.
Raginame pasinaudoti šia galimybe. Renginyje dalyvaus ir LSA prezidentas Dalius Gedvilas, galėsite aptarti svarbiausius klausimus.

Plačiau...

LSA, VDI ir ŠMM aptarė nacionalinį apdailininkų konkursą 2014-03-21

Kovo 18 d. Lietuvos statybininkų asociacijos atstovai susitiko su Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pavaduotoju Arūnu Lupeika ir grupe Valstybinės darbo inspekcijos specialistų, Švietimo ir mokslo ministerijos atstovais ir aptarė bendradarbiavimo galimybes rengiant respublikinį mokinių apdailininkų profesinio meistriškumo konkursą ir diegiant jame vertinimo kriterijų dirbti ne tik kokybiškai, bet ir saugiai.

Plačiau...

Skaitmeninė statyba: PenkiTV reportažas 2014-03-20

Kovo 5 d. Lietuvos statybininkų asociacija, kartu su dar 12 statybos sektoriuje veikiančių asociacijų pasirašė viešosios įstaigos „Skaitmeninė statyba“ steigimo sutartį.

PenkiTV reportažas apie šį statybos sektoriaus ateičiai ypač svarbų įvykį:

Asociacijos prezidiumo posėdis 2014-03-13 2014-03-18

Kovo 13 dieną vyko Lietuvos statybininkų asociacijos prezidiumo posėdis. Prezidiumo nariai aptarė aktualiausius Asociacijos veiklos klausimus, o posėdžio pabaiga buvo pažymėta šventiniu akcentu – garbingų jubiliejų proga buvo pasveikinti du statybos šakai svarbūs asmenys: Alfonsas Jaras ir Julius Laiconas.

Plačiau...

Skaitmeninė statyba: didelis darbas siekiant didelių tikslų 2014-03-07

Susivienijęs statybos sektorius pradeda ypač didelį darbą. Naujos technologijos iš esmės pakeitė ir nuolat keičia žmonių gyvenimo, darbo būdą. Statybos proceso skaitmenizavimas leis pasinaudoti puikiomis galimybėmis statybą paversti kokybiškesne, efektyvesne, greitesne ir ženkliai ekonomiškai naudingesne. Pokyčių svarba neapsiriboja vien statybos sektoriumi, tai svarbus procesas vystant šalies ūkį, siekiant aukštesnės žmonių gyvenimo kokybės.

Plačiau...

Startuoja skaitmeninė statybos reforma 2014-03-06

Lietuvos statybos sektorius žengė ypač svarbų žingsnį link statybos proceso skaitmenizavimo. Nuo šiol skaitmeninės statybos procesas turės procesą koordinuojančią instituciją. Kovo 5 dieną Lietuvos pramonininkų konfederacijoje buvo pasirašyta viešosios įstaigos, skirtos efektyviam skaitmeninės statybos Lietuvoje vystymui, steigimo sutartis. Technologinės inovacijos, susijusios su statybų informaciniu modeliavimu (BIM), turi pakelti visą statybos procesą į ženkliai aukštesnį efektyvumo ir kokybės lygį.

Plačiau...

Statybos ir interjero paroda „SUPERNAMAI 2014“ 2014-03-05

Statybos žiniasklaidos kompanija „Supernamai“ visus maloniai kviečia į pirmąją parodą SUPERNAMAI 2014, kuri vyks balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse (iki pat PPC „Ozas“).

Plačiau...

Parodoje „Supernamai 2014“ – iki šiol pasaulyje neregėtas renginys 2014-03-04

Š.m. balandžio 10-13 d. vyksiančioje naujoje statybos ir interjero parodoje „Supernamai 2014“ pirmą kartą pasaulyje vyks krosnininkų šou, kurio metu bus statomos net keturių skirtingų tipų krosnys. Krosnys gyvai bus pradėtos statyti jau prieš parodą, o jos pabaigoje dar ir užkurtos. Planuojama panaudoti ne tik skirtingas konstrukcijas, bet ir medžiagas, tad bus galima išvysti vienoje vietoje visą krosnių gamą: nuo tradicinės iki modernios ar ugnies akmens.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901