Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Rugsėjis
Žurnalas „Supernamai“ pradeda naują leidinių skaitmenizacijos erą 2014-09-29

Žurnalas „Supernamai“ pradeda naują erą lietuviškų leidinių padangėje. Nuo šiol jis ne tik viešai prieinamas internete, bet ir papildytas specialiais efektais, įvairiomis nuorodomis, vaizdo medžiaga, nuotraukų skaidrėmis ir kita skaitytojui naudinga informacija.

Plačiau...

Konferencija PASTATŲ MODERNIZAVIMAS – DABARTIS IR ATEITIS 2014-09-25

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti konferencijoje PASTATŲ MODERNIZAVIMAS – DABARTIS IR ATEITIS, kuri vyks 2014 m. spalio 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete, Saulėtekio al. 11, 03 aud. Renginio pradžia 10.00 val.

Renginys organizuojamas bendradarbiaujant Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Lietuvos statybininkų asociacijai ir Polistireninio putplasčio asociacijai.

Dalyvių registracija vyksta iki rugsėjo 26 d. adresu http://registracija.vgtu.lt/pmda
Daugiau informacijos suteiks Lina Pesliakienė, Polistireninio putplasčio asociacija, tel. 8 5 263 6112.

Plačiau...

LSA ir Lietuvos elektros energetikos asociacija dalinsis statybos taisyklėmis 2014-09-15

Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas ir Lietuvos elektros energetikos asociacijos (LEEA) prezidentas Vladas Paškevičius padėjo parašus ant sutarties, kurios dėka plėsis statybos taisyklių portalas STATAI.

Plačiau...

LSA sveikina Statybininkų dienos proga! 2014-09-12

Antrasis rugsėjo mėnesio šeštadienis kalendoriuje žymimas kaip Statybininkų diena. Profesinės šventės proga Lietuvos statybininkų asociacijos Prezidiumas nuoširdžiai sveikina visą statybininkų bendruomenę, partnerius ir kolegas, statybą kuruojančių institucijų darbuotojus ir visus neabejingus statybai!

Jubiliejinėje Statybininkų dienos šventėje – dėmesys geriausiems, sportas ir strateginės įžvalgos 2014-09-08

Penktadienį Palangoje rinkosi geriausi Lietuvos statybininkai - jau 15-ą kartą paminėta kasmetinė Statybininkų diena. Garbingi apdovanojimai už atsidavimą savo profesijai buvo įteikti labiausiai pasižymėjusiems statybininkams iš visos Lietuvos, o sportiškiausi šiemet buvo panevėžiečiai. Statybininkų bendruomenės pasveikinti atvykę svečiai ir statybos verslo atstovai kalbėjo apie vienybę, ateities statybų viziją. Šventę organizavo Lietuvos statybininkų asociacija kartu su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija.

Plačiau...

Sveikiname Mokslo ir žinių dienos proga 2014-09-01

Lietuvos statybininkų asociacija nuoširdžiai sveikina savo narių: aukštųjų mokyklų – universitetų ir kolegijų, profesinio rengimo centrų bei mokyklų vadovus, darbuotojus ir visą akademinę bendruomenę Mokslo ir žinių dienos proga.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901