Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Gegužė
Nario pažymėjimas įteiktas UAB „Kauno energetikos remontas“ 2015-05-22

Lietuvos statybininkų asociacijos narių sąrašas pasipildė nauja nare – daugiau nei 250 darbuotojų savo gretose turinčia UAB „Kauno energetikos remontas“. Nario pažymėjimą Kaune atsiėmė bendrovės generalinė direktorė Olga Grigienė.

Plačiau...

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ – Lietuvos atstovas „buildingSMART Nordic“ organizacijoje 2015-05-13

Skaitmeninės statybos ir statinio informacinio modeliavimo (angl. BIM) vystytojai Lietuvoje, tarp kurių yra ir Lietuvos statybininkų asociacija, įvykdė vieną svarbiausių savo veiklos uždavinių – prisijungė prie „buildingSMART Nordic“ organizacijos, kuri yra pasaulinio „buildingSMART International“ aljanso narė.

Plačiau...

LSA narių gretas pildo naujos organizacijos 2015-05-07

Viena didžiausių Lietuvos asocijuotų struktūrų – Lietuvos statybininkų asociacija pildo savo narių sąrašą naujomis organizacijomis. Prisidėti prie LSA iniciatyvų ir statybos sektoriaus Lietuvoje stiprinimo pastaraisiais mėnesiais apsisprendė bei nario pažymėjimus atsiėmė statybos, inžinerinių ir informacinių technologijų sprendimų įmonės iš Vilniaus, Raseinių, Jonavos, taip pat aukštojo mokslo įstaiga iš Šiaulių.

Plačiau...

Visuotiniame narių susirinkime - apie viešuosius pirkimus, PVM mokestį ir veiklos kryptis 2015-05-06

Balandžio 29 dieną Vilniuje vyko Lietuvos statybininkų asociacijos visuotinis narių susirinkimas. LSA nariai balsuodami patvirtino 2014 metų Asociacijos veiklos bei finansinę ataskaitą, auditoriaus išvadą, o po antroje susirinkimo dalyje turėjo galimybę išgirsti aktualius renginio svečių pranešimus.

Plačiau...

Apdailininkų profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo vilniečiai 2015-05-05

2015 m. balandžio 22-23 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyko 22-oji tarptautinė statybos ir remonto paroda „RESTA“, kurios metu jau penktą kartą buvo organizuotas apdailininkų profesinio meistriškumo konkursas. Jame dalyvavo 11 komandų iš Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Konkurso nugalėtojais tapo Vilniaus statybininkų rengimo centro mokiniai Stanislavas Voitechovič ir Robert Masalskij.

Plačiau...

Ukrainiečiai ieško bendradarbiavimo galimybių 2015-05-05

„RESTA“ – ne vien statybos ir remonto idėjų bei sprendimų paroda, tačiau ir vieta statybos verslui aktualiems renginiams bei susitikimams. Šiemet parodoje lankėsi ir gausi Ukrainos statybinių medžiagų gamintojų sąjungos delegacija, kuri, vadovaujama sąjungos prezidento Ivano Salii Vilniuje susitiko su Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentu Daliumi Gedvilu ir Latvijos statybininkų asociacijos bei Baltarusijos statybininkų sąjungos vadovais.

Plačiau...

Lietuvos - Baltarusijos statybos forumą šiemet papildė ir latviai 2015-05-05

Balandžio 22 d., parodos „RESTA 2015“ metu vyko Lietuvos statybininkų asociacijos organizuotas Lietuvos – Baltarusijos – Latvijos statybos forumas. Kasmetinį Lietuvos ir Baltarusijos statybų sektorių atstovų susitikimą šiemet papildė ir svečiai iš kaimyninės Latvijos.

Plačiau...

Šiemte parodoje RESTA sutilpo visa statybų pramonė 2015-05-04

Jau 22-ąjį kartą LITEXPO parodų centre vykusi tarptautinė paroda RESTA šiemet sulaukė 42.925 žmonių iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Nemaža jų dalis – nuolatiniai šios parodos lankytojai, į RESTA atvykstantys kasmet. Tai statybos inžinieriai, statybininkai, projektuotojai, dizaineriai ar studijuojantys šias profesijas. UAB „Synopticom“ atliktos lankytojų apklausos duomenis, didžioji RESTA lankytojų dauguma teigė, kad šioje parodoje visapusiškai susipažįsta su statybų rinkos naujienomis, pasisemia naujų idėjų, todėl joje lankosi nuolat ir tą patį daryti rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901