Į pradžią Svetainės medis ENRU
Paieška >>
Geriausias metų inžinierius
Užduoti klausimą
Lankomumas
Kovas
Kvietimas į VGTU’60 jubiliejaus iškilmes ir Absolventų kongresą 2016-03-26

Gerbiamieji Vilniaus Gedimino technikos universiteto bičiuliai,

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Vilniaus Gedimino technikos universiteto VGTU’60 jubiliejaus iškilmėse ir Absolventų kongrese. Renginys vyks 2016 m. gegužės 28 d., „Siemens“ arenoje (Ozo g. 14, Vilnius). Šventės pradžia – 17 val.

Kviečiame registruotis: registracija.vgtu.lt/vgtu60


Apie statybas kalbės pikseliais 2016-03-23

Didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda RESTA statybų profesionalus ir vartotojus šiemet supažindins su skaitmeninio miesto idėjomis. Revoliucinius XXI amžiaus statybos sprendimus bei metodikas demonstruos ne tik Lietuvos skaitmeninės statybos ekspertai, šalies universitetų studentai, bet ir Singapūro 3D modelio kūrėjai.

Plačiau...

Skaitmeninės statybos eskpertų iš Lietuvos profesionalumu pasitiki skandinavai 2016-03-22

Kol dauguma Lietuvos statybos sektoriaus atstovų dar tik skaito apie skaitmeninę statybą ir svarsto, ar tikrai verta pereiti prie darbo BIM* principais, užsienyje BIM diegimas intensyviai vyksta ne tik projektavimo, bet ir gamybos bei statybos įmonėse. Puikus pavyzdys – viena iš didžiausių karkasinių gamybos ir statybos įmonių Švedijoje, nusprendusi pakeisti įprastus 2D darbo principus efektyvesniais ir šiam tikslui pasiekti pasisamdžiusi Lietuvos IT įmonę, Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) narę – „AGA CAD“.

Plačiau...

LSA nariai „Vilpra“ aprodė dūmtraukių gamyklą 2016-03-17

LSA prezidentas D. Gedvilas lankėsi įmonės „Vilpra“ dūmtraukių gamykloje, kur apžiūrėjo naudojamas gamybos linijas bei technologijas ir su „Vilpros grupė“ bendrovių valdybų pirmininku Algirdu Vėgėle bei UAB „Vilpros pramonė“ direktoriumi Dr. Dariumi Ozarovskiu aptarė įmonės bei Lietuvos statybininkų asociacijos veiklos aktualijas.

Plačiau...

Konferencija "Skaitmeninė statyba 2016. Vilnius" 2016-03-07

Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija 2016 m. balandžio mėn. 29 d. parodos „RESTA“ metu Vilniuje rengia tradicinę tarptautinę konferenciją, skirtą skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos vystymui Lietuvoje.

Plačiau...

Pirmą kartą organizuojamas konkursas „Lietuvos BIM projektai 2016“ 2016-03-06

VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija ir žurnalu „Statyba ir architektūra“ pirmą kartą organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai 2016“. Konkursas skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.

Plačiau...

Parodoje „RESTA 2016“ veiks Skaitmeninė statybos prezentacijų centras 2016-03-05

2016 m. balandžio 27 – 30 d. dienomis vyksianti tarptautinė statybų ir remonto paroda „RESTA“ šį kartą bus išskirtinė. Pagrindine 2016 m. parodos tema ir pagrindiniu akcentu paskelbta SKAITMENINĖ STATYBA.

Parodoje veiks atskira skaitmeninės statybos salė (3), kurioje dalyvaujančios įmonės stenduose pristatys Lietuvoje jau naudojamus BIM ir kt. išmanius sprendimus, naujų technologijų galimybes statyboje, bus pristatoma ir geroji užsienio šalių praktika.

Parodoje, 3 salės galerijoje taip pat veiks specialiai sukurtas Skaitmeninės statybos prezentacijų centras. Tai erdvė, kurioje įmonės ir organizacijos gali rengti savo prisistatymus ir renginius.

Plačiau...

Narystė
Paslaugos
Projektai

Lietuvos statybų sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimas

Lietuvos statybų sektoriaus profesijos mokytojų technologinių kompetencijų tobulinimas

Pameistrystės vystymas: įmonių meistrų mokymas ir pameistrystės populiarinimas

Asociacijos nariai
Statybos įmonės
Pramonės įmonės
Projektavimo, konsultavimo ir techninės priežiūros įmonės
Mokymo įstaigos
Asociacijos
Kitos organizacijos

Naujienų prenumerata
Įveskite savo El.pašto adresą jei norite gauti/atsisakyti naujienas:
© 2014 Lietuvos statybininkų asociacija. Lukiškių g. 5-501, 502. El.paštas info@statybininkai.lt. Telefonas +37052125901