UAB Martbera yra oficialūs vokiškos korporacijos „PCT CHEMIE“ atstovai Lietuvoje ir platina itin aukštos kokybės TUV sertifikuotus smėlbetonio priedus (plastifikatorius): „Risol Plus“ ir „Retanol Xtreme“. Dirbdami su šiais priedais turi sukaupę daugiau nei dešimties metų smėlbetonio betonavimo patirtį Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje (O2 arena, Heathrow ir Stansted oro uostai, Edwardian viešbučiai, Klaipėdos karatė mokyklos "Shodan" sporto bazė, teniso kortai, kotedžai, daugiabučiai, administraciniai pastatai, verslo centrai, ūkinės paskirties pastatai ir t.t.), todėl teigia, kad gali drąsiai rekomenduoti minėtus smėlbetonio priedus bei suteikti garantiją. Taip pat gali užtikrinti, kad „PCT CHEMIE“ produktai yra vieni geriausių Europos šalyse, tad tiki, kad šią produkciją įtrauks į savo statybų projektus vis daugiau statybų kompanijų.

 

 

„Mūsų kompanija ne tik užsiima minėtų priedų platinimu bei konsultavimu, bet ir pati profesionaliai atlieka visus smėlbetonio grindų įrengimo darbus. Esame ypatingi tuo, kad savo klientams galime pasiūlyti ir ypač didelio stiprumo smėlbetonį, kurio negali garantuoti mūsų konkurentai. Kauno technologijos universiteto Statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimų centre atlikti bandymai tai tik patvirtina. Dirbame visoje Lietuvoje ir galime įrengti bet kurios markės smėlbetonio grindis (C8/10; C12/15; C16/20; C20/25; C25/30), suteikdami joms dešimties metų garantiją. Mūsų kaina visada yra konkurencinga, naudojame tik kokybišką įrangą, o darbus atlieka patyrę betonuotojai, turintys daugiametę betonavimo patirtį.“ - teigia įmonė.

 

 

UAB "Martbera" įmonės direktorius Martynas Baranauskas taip pat yra ir operacijų direktorius Jungtinėje Karalystėje įregistruotoje įmonėje "LMA FLOOR SCREEDING LIMITED" bei turi 33% šios įmonės akcijų. Įmonės kodas: 10571141. Įmonės adresas: 66 Ditton Road, Datchet, United Kingdom, SL3 9LT. Pagrindinė įmonės veikla - statyba (smėlbetonio grindų įrengimas). Bendrai abi kompanijos Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje kas mėnesį išbetonuoja nuo 25 tūkst. m2 ploto smėlbetonio, o 99% visų atliktų darbų yra sėkmingai įvykdyti iš pirmo karto.

 

Daugiau informacijos: https://www.martbera.eu/