UAB „Ewcon“ yra inovatyvi ir konkurencinga įmonė, kurios specializacija – betonavimo darbai. Betonuoja sudėtingas, aukštus architektūrinius reikalavimus turinčias konstrukcijas: laiptines, liftų šachtas, perdangas, kolonas, sienas, baseinus ir pan. Betonuotojų brigados turi daug patirties su slenkančių klojinių sistemomis, apdailiniu bei tradiciniu betonu, todėl visada garantuoja kokybę ir profesionalumą.

 

Aukštos kvalifikacijos, patyrusiems betonuotojams vadovauja aukštąjį išsilavinimą turintys, kompetetingi darbų vadovai, todėl darbus atlieka kokybiškai ir kaip galima greičiau, laikantis sutarties įsipareigojimų.

Sukaupta patirtis vykdant darbus rangos ar subrangos pagrindu, leidžia atlikti sudėtingų konstrukcijų betonavimo darbus, tame tarpe ir ypatingai masyvių ar didelės apimties.

 

UAB „Ewcon“ atlieka ir gerbūvio darbus – kloja trinkeles, bordiūrus, asfaltuoja aikšteles, parkus ar kitas privačias teritorijas bei kiemus. Taip pat atlieka fasadų įrengimo, stogų konstrukcijų montavimo ir stogų dangų dengimo, metalinių ir gelžbetoninių konstrukcijų montavimo darbus.

 

Daugiau informacijos: https://ewcon.lt/