Prie Lietuvos statybininkų asociacijos prisijungė UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ .

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ buvo įkurta 2006 metais, ir sukaupė daugiau nei 12 metų darbo patirtį Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonė yra Statybos produkcijos sertifikavimo centre atestuota statybos sektoriaus vidutinio dydžio paslaugų įmonė, kurioje nuolat dirba nuo 20 iki 30 darbuotojų. Savo darbų kokybę PSD įrodė ne viename dideliame projekte. UAB „Pastatų Diagnostika ir statyba“ vadybos sistema paremta trimis kokybės vadybos standartais: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Šie sertifikatai liudija, kad vadovaujamasi visais tarptautiniais vadybos sistemos standartais. Savo veiklą įmonė yra apdraudusi Bendrosios Civilinės bei Darbdavio Civilinės atsakomybės draudimu.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ atlieka šias paslaugas: statybų techninė priežiūrą, statinių techninę priežiūrą, statybos projektų valdymą, statybos ir sveikatos koordinavimą, pastatų projektavimą, pastatų energinio naudingumo sertifikavimą, pastatų sandarumo bandymus, pastatų termovizinius tyrimus, betono stiprio matavimus, vėdinimo sistemų matavimus, pastatų mikroklimato matavimus, apšvietumo matavimus, konstrukcijų įdrėkimo matavimus, konstrukcijų dažų storio matavimus, ekspertizes, šilumos ūkio priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio auditai, vėdinimo sistemos auditai, energijos vartojimo auditus, aukštuminių pastatų stogų termovizija su dronu ir ekspertizes.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ veiklai turimi atestatai ir licenzijos:

- SPSC: statybos veiklos įmonių kvalifikacijos atestatas. Suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu Nr. 8549. 

- NAB: Akredituota Laboratorija atlikti pastatų ir jų dalių pralaidumo orui bandymus (sandarumo matavimus). 

- VEI: Atestatas eksploatuoti, bandyti ir prižiūrėti elektros įrenginius Nr.1587. 

- VEI: Atestatas eksploatuoti, bandyti ir prižiūrėti šilumos įrenginius Nr.T-1316.

- VEI: Atestatas suteikta teisė atlikti šildymo sistemų ir oro kondicionavimo sistemų energinio efektyvumo tikrinimo darbus Nr.T-1316. 

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ personalo turimi atestatai ir licencijos:

- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: Suteikta teisė eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: Suteikta teisė eiti ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų vadovo ir ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo pareigas.
- Personalui suteikta teisė: šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo inžinerinių sistemų įrengimas ir bandymas;
- Personalui suteikta teisė: Statinio Statybos saugos ir sveikatos koordinatorius;
- Atestuotas personalas, kuriam suteikta teisė būti atsakingam ir eksploatuoti (technologiškai valdyti, techniškai prižiūrėti, remontuoti, matuoti, bandyti, paleisti ir derinti) elektros įrenginius;
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: būti atsakingam už šilumo įrenginių eksploatavimą;
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: Eksploatuoti (technologiškai valdyti, techniškai prižiūrėti, remontuoti, matuoti, bandyti, paleisti ir derinti) pastato šilumos punktus, šildymo ir karšto vandens sistemas;
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: Organizuoti pastatuose įrengtų oro kondicionavimo sistemų energinio efektyvumo tikrinimo veiklą;
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: Atlikti pastatuose įrengtų šildymo sistemų energinio efektyvumo tikrinimą;
- Ypatingo statinio ekspertizės vadovas;
- Atestuotas personalas kuriam suteikti teisė: A, A+, A++ Pastatų energinio naudingumo projektavimo programa.
- Pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai
- Auditoriaus kvalifikacija: Išsamus pastatų energinijos vartojimo auditai;
- Certificate of training Passivhaus introduction workshop;
- Certificate Infrared Thermography Level II.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ pagrindinė patirtis dirbant su užsakovais tai statant, techniškai prižiūrint statybas, eksploatuojant, sertifikuojant, valdant, koordinuojant: komercinės, prekybos, gyvenamosios, pramonės ir gamybos paskirties pastatus. Bendras plotas sudaro daugiau kaip 1 000 000 m2.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ personalas dirba su naujausiomis programinėmis įrangomis ir aukštųjų technologijų prietaisais: Termovizoriai “FLIR“, vėdinimo sistemų bandymo prietaisai “TESTO”, mikroklimato matavimo prietaisai “METREL”, vamzdynų ir ortakių TV diagnostika “REMS” betono stipriui nustatyti „Schmidto plaktukas“ ir pastatų sandarumui ”blower door” t.t.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ pasiekimai:                    

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ socialiai atsakinga įmonė, įmonė parėmė projektus “SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, „Maltiečių sriuba”, “Lietuvos raudonasis kryžius”, “Išsipildymo akcija” ir daug kitų.

UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“ užsakovai:

 

Gera techninė priežiūra tai ne vien tik išlaidos, tai - užsakovo partneris ir profesionali, savalaikė pagalba sudėtingame statinio techninės priežiūros darbų ir paslaugų organizavime, leidžianti efektyviai ir taupiai panaudoti statinio statybai ir eksploatacijai skirtas lėšas.