Vienos didžiausių Europoje technikos ir modulinių patalpų nuomos bendrovių – UAB „Cramo“ – komanda džiaugiasi tapusi Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) nare. 2004 metais įkurta bendrovė tikisi visapusiško bendradarbiavimo su LSA nariais ir neabejoja, jog nauja partnerystė atneš teigiamų pokyčių visos šalies statybų sektoriui.

Apie UAB „Cramo“

Tarptautinėje rinkoje gerai žinoma kompanija šiandien turi 300 padalinių net 12 pasaulio šalių, kuriuose dirba apie 2700 darbuotojų. Bendrovė Lietuvoje taip pat turi 17 technikos ir įrankių nuomos padalinių 14 miestų, kuriuose dirba beveik 100 darbuotojų.

UAB „Cramo” siekia būti svarbia statybų projektų dalimi, todėl teikia išskirtinius technikos, įrankių ir modulinių patalpų nuomos sprendimus, individualiai pritaikytus statybos, prekybos, pramonės ir viešajame sektoriuje veikiančioms įmonėms ir privatiems klientams.

Šiuo metu bendrovės nuomos parką sudaro daugiau nei 8000 vienetų įvairių aukštos kokybės ir gerai žinomų prekinių ženklų įrankių ir mechanizmų.

UAB „Cramo“ įsipareigojimai

Bendrovė akcentuoja technikos nuomos naudą, nes išteklių dalijimasis reiškia mažesnį neigiamą poveikį aplinkai ir didesnę finansinę naudą „Cramo“ klientams.

Keletas faktų:

·       Pernai sugedusią techniką 94,5% atvejų bendrovė sutaisė arba pakeitė kita per mažiau nei 4 valandas.

·       Pernai 99,9% visų įrangos pristatymo užsakymų bendrovė įvykdė laiku.

·       Rūpindamasi savo teikiamų paslaugų kokybe, bendrovė nuolat priima klientų  atsiliepimus, kad galėtų patobulinti savo procesus, aptarnavimą, asortimentą bei kurti papildomas paslaugas. 

Inovacijos

2019 m. pavasarį Lietuvos statybų sektoriui „Cramo“ pasiūlė dvi visiškai naujas mobiliąsias programėles – „Product Viewer“ ir „My Equip“, kurios sektoriaus atstovams leidžia patogiai valdyti savo technikos ir įrankių bazę. Mobiliųjų aplikacijų dėka galima rasti ne tik statybų objekte naudojamos technikos instrukcijas, bet ir kitus techninius bei saugos dokumentus.

Taip pat pastaruoju metu „Cramo“ daug dėmesio skiria el. nuomos paslaugų tobulinimui, siekiant, kad klientams būtų dar paprasčiau išsinuomoti, valdyti ir grąžinti techniką.  Šiuo metu „Cramo“ el. nuomos sistema siūlo rodiklių analizę – klientas gali matyti, kiek išleidžiama technikai, ar kada ją reikia grąžinti. Tokiu būdu gali būti sukuriamos individualios ataskaitos, o klientui suteikiama galimybė valdyti savo sąskaitas, stebėti visus savo objektus bei juose esančią techniką. Ši paslauga statybų sektoriaus dalyviams padeda sutaupyti laiko, efektyviai ir ekonomiškai planuoti veiklą, optimizuoti išlaidų kaštus. 

Socialinė atsakomybė

UAB „Cramo“ yra socialiai atsakinga įmonė, parėmusi projektus „SOS vaikų kaimas“, „Išsipildymo akcija“ ir prisidėjusi prie daugybės kraujo donorystės akcijų, krūties vėžio profilaktikos programų. Bendrovė taip pat vykdo socialinę iniciatyvą „Ūsų klubas“, kuria savo darbuotojus, klientus ir partnerius skatina profilaktiškai atlikti prostatos vėžio tyrimą.

Tarp bendrovės remiamų iniciatyvų – miesto šventės, Klaipėdos šviesų festivalis, „Winter Rally“, „Velomaratonas“, statybų sektoriaus ir kitos konferencijos, dalyvavimas parodose. Bendrovės darbuotojai įsitraukia ir į socialinės atsakomybės iniciatyvas „Darom“, „World Cleanup day“, dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose.

2014 m. „Cramo“ buvo pripažintas „Geriausiu darbdaviu“. Prieš keletą metų bendrovė prisijungė prie „Baltosios bangos“ iniciatyvos, vienijančios skaidraus ir sąžiningo verslo principais veikiančias įmones ir organizacijas.

Visi LSA nariai kviečiami aktyviai bendradarbiauti su UAB „Cramo“. Bendrovės komanda tiki, jog drauge galima greičiau pasiekti bendrų tikslų ir keistis gerąja patirtimi.

Cramo 680