Žurnalas „Structum“ kartu su Lietuvos architektų sąjunga kviečia registruotis į nemokamą konferenciją „ANTRAS GYVENIMAS – NAUJAS GYVENIMAS. RESTAURACIJA. RENOVACIJA“.

Konferencijoje išgirsite atsakymus į šiuos klausimus:

Ką daryti su senais pastatais? Ar jie verti antro gyvenimo, dar vienos galimybės? Praradę išdidumą, bet puoselėjantys kultūrines apraiškas, saugantys senas istorijas, o kartais stūksantys it kaltas priminimas – ar jie verti atgimimo, savojo renesanso? Jau ne pirmus metus namų atnaujinimo programos laikomos vienu didžiausių šalies prioritetinių projektų. Tačiau į restauracijos ir renovacijos procesus reikia žvelgti plačiau, galvoti ne tik apie tokius dalykus, kaip namo apšiltinimas, bet ir atsižvelgti į socialinius bei kultūrinius aspektus. Ar galime, išsaugodami seno pastato autentiką, pakeisti tai, kas būtina, ilgalaikėmis, novatoriškomis sistemomis? Rasti tobulą istorinio palikimo ir naujo architektūros pėdsako pusiausvyrą, atnaujindami namo išorę bei vidų? Koks turi būti tikrasis objekto prikėlimas, siekiant užtikrinti ilgalaikiškumą ir efektyvią infrastruktūrinę realizaciją – absoliutus atkūrimas ar nuosaiki reabilitacija to, kas jau kartą buvo?

Planuojama konferencijos trukmė – 4 val.

REGISTRACIJA Į KONFERENCIJĄ ČIA.
Arba: ✉ el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ✆ telefonu: 8 626 364 93.

Daugiau informacijos: structum.lt/konferencijos