Žurnalas „Structum“ kartu su Lietuvos architektų sąjunga kviečia registruotis į nemokamą konferenciją „TECHNOLOGIJOS IR INOVACIJOS STATYBOJE BEI ARCHITEKTŪROJE“.

Naujosios technologijos ir modernios inžinerinės inovacijos - neatsiejama statybų ir architektūros dalis. Novatoriški sprendimai palengvina darbą architektams bei statybininkams, taupo išteklius, gelbsti sprendžiant sudėtingas ar net kritines situacijas ir užtikrina preciziškumą, kurį galima pasiekti tik pasitelkus dirbtinio intelekto sumanumą.

Technologijos jau seniai peržengė naujos eros slenkstį, už kurio slypi šiuolaikiškos ir novatoriškos galimybės. Nuo sparčių dronų statybų aikštelėje, nuotolinio valdymo ir internetu sąveikaujančių įrenginių, grafinio automatizavimo sistemų ir jau prisijaukinto BIM metodo bei kitų inovacijų, padedančių pagreitinti sėkmingą projektų realizavimą nulemiančius procesus, naujosios technologijos persismelkia ir į pastato vidų: dėl išmaniųjų pastatuose integruotų apšvietimo, oro kondicionavimo, apsaugos ir namo valdymo sistemų pastatai tampa vis labiau pritaikyti žmogaus poreikiams, lengvai valdomi ir tausojantys išteklius.

Renginys vyks rugsėjo 5 d. 10 val. kino teatre „Multikino“ (PPC „Ozas“).

REGISTRACIJA Į KONFERENCIJĄ ČIA.
Arba: ✉ el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ✆ telefonu: 8 626 364 93.

Daugiau informacijos: structum.lt/konferencijos