Šių metų lapkričio mėnesį prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė 2 naujos narės: UAB „TEC Consulting“ ir UAB „Fasadų apšiltinimo sistemos“.

 

„TEC Consulting“ – statybos projektų valdymo, techninės priežiūros bei paleidimo-derinimo paslaugas teikianti įmonė, priklausanti TEC įmonių grupei, veikiančioje jau 20 metų rinkoje.

 

TEC įmonių grupė vienija pramonės, energetikos, susisiekimo infrastruktūros ir kitų objektų projektavimo, techninės priežiūros, statybos projektų valdymo ekspertus. TEC grupė yra viena didžiausių inžinerines paslaugas teikiančių grupių Baltijos šalyse. 

 

Kitos grupės narės – „TEC Industry“ ir „TEC Infrastructure“ teikia projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas atitinkamai pramonės ir energetikos bei infrastruktūros srityse.

 

TEC grupė siekia tapti viena lyderiaujančių inžinerijos konsultacinių sričių paslaugų teikėja Europoje, šiuo metu bendradarbiauja su inžinerijos ekspertais iš 10 valstybių, tarp kurių – Kanados, Pietų Korėjos, Danijos, Olandijos įmonės.

 

„TEC Consulting“ šiuo metu dirba su AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Kietaviškių gausa“ ir kitais projektais. Pastaraisiais metais vykdyti projektai su UAB „MAAS Aviation“, VĮ “Lithuanian Airports”, “Enefit Green AS” ir kt.

 

„TEC Consulting“ rūpinasi pramonės ir energetikos įmonių vykdomų statybų ir technologinių projektų įgyvendinimu. Projektus „TEC Consulting“ valdo siekdama rezultato kartu su klientu, neapsiriboja generalinio rangovo suradimu ir kiekvienam projektui skiria kompetentingą komandą.

 

„Fasadų apšiltinimo sistemos“ – jau 20 metų rinkoje veikianti įmonė, teikianti ypatingojo statinio statybos rangovo paslaugas.

 

Bendrovė turi ilgametę patirtį administracinių, visuomeninių, komercinių ir gyvenamųjų namų statybos, pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos srityse.

 

2018 m. Statinių šiltinimo lyderių apdovanojimuose Profesinio meistriškumo nominacijoje „Fasadų apšiltinimo sistemos“ buvo apdovanota už aktyvią didelės apimties veiklą, atnaujinant (modernizuojant) pastatus.