Per 2020 m. I-III ketv. statybos veiklą vykdančios įmonės registravo net 16,7 tūkst. laisvų darbo vietų Lietuvoje, bet reikalingų kvalifikuotų specialistų negali rasti. Tuo tarpu Užimtumo tarnyboje registruota 6,1 tūkst. asmenų, ieškančių statybininko darbo Vilniaus apskrityje.

 

Siekiant spręsti susidariusią situaciją, Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kartu su Užimtumo tarnyba ir Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centru vykdo pilotinį projektą, kuris padės sumažinti statybos sektoriaus kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą ir darbo neturinčių asmenų skaičių Vilniaus apskrityje.

 

Jei Jūsų įmonei 2021 metų I - II ketvirtį darbui Vilniaus apskrityje trūksta kompetentingų darbininkų, parašome užpildyti apklausos formą ir atsiųsti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki sausio 12 d.!

 

 SVARBU: DARBO UŽMOKESČIO DYDŽIO PILDYTI YRA NEPRIVALOMA.

 

Dėl platesnės informacijos kreiptis į Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Apklausos formą galite parsisiųsti ČIA.

 

Kaip bus vykdoma darbuotojų parengimo įdarbinimui programa?

Užimtumo tarnyba iš visų užsiregistravusių darbo ieškančių statybininkų atrinks visus norinčius dalyvauti programoje asmenis. 

Darbo ieškantys statybininkai Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre (VJDRMC) bus apmokyti pagal pasirinktą kompetenciją, taip pat ir pagal pasirinktai kompetencijai būdingą darbų saugos modulį. 

Programos metu bus įvertinta darbininkų kompetenciją ir darbų saugos žinios, išduodama VJDRMC pažymėjimas ir Statybininko kortelė, o tuomet darbininkai bus pasiūlomi įdarbinimui įmonėms pagal poreikį.