Prie Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prisijungė 3 naujos narės: UAB „Sanleda“ (TermMax), UAB „Gaudesta“ ir UAB „Šilutės polderiai“.

 

„Sanleda“ (TermMax) – naujausių technologijų hidroizoliacijos ir apšiltinimo purškiamomis poliuretano putomis paslaugas teikianti įmonė, rinkoje veikianti nuo 2013 m.

 

Bendrovės produktai yra patikrinti ir sertifikuoti, pasižymintys aukščiausiomis techninėmis savybėmis, tvirtu sukibimu ir ilgaamžiškumu.

 

Patikimos ir patvarios medžiagos, aukščiausios kokybės įranga ir patyrusių sertifikuotų specialistų komanda leidžia „Sanleda“ užtikrinti ekonomiškai naudingiausią sprendimą pagal kliento poreikį. 

 

Įmonės veiklos geografija – nuo gyvenamųjų namų, biurų, daugiabučių apšiltinimo ir hidroizoliavimo iki laivų suskystintų gamtinių dujų talpyklų izoliavimo, renovacijos. Bendrovė yra įgyvendinusi jau daugiau nei 3000 projektų Lietuvoje ir už jos ribų.

 

„Gaudesta“ – gyvenamosios statybos paslaugas teikianti įmonė, kuri savo veiklą vykdo nuo 2006 m.

 

Bendrovė turi didelę patirtį gyvenamųjų namų statyboje ir teikia platų paslaugų paketą nuo gyvenamojo namo projekto pasirinkimo iki visiško namo ir gerbūvio įrengimo.

 

„Gaudesta“ komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys reikalingų kompetencijų darnios, žalios ir efektyvios statybos gerosios praktikos standartų srityse: BREAM, LEED, Pasyvių namų, Lieknos statybos (LEAN Construction), BIM, skaitmeninės statybos ir t.t.

 

„Šilutės polderiai“ – vienintelė įmonė Nemuno žemupio regione, nuo 1965 m. atliekanti šio regiono melioravimo darbus bei užtikrina esančių įrenginių – polderių tinkamą funkcionavimą ekstremaliomis (potvynio) sąlygomis.

 

Bendrovė prižiūri 90% užliejamos teritorijos, kuri įeina į Nemuno deltos regioninio parko teritoriją (eksploatuoja 25 polderines sistemas, kuriose yra 37 siurblinės). Pagrindinės veiklos kryptys:polderinių sistemų eksploatacija – remontas bei rekonstrukcija;hidrotechninių įrenginių statyba, remontas ir rekonstrukcija;aplinkos tvarkymo darbai (medžių ir krūmų šalinimas, kelmų rovimas ir t.t.);pėsčiųjų takų ir kelių tiesimas, jų rekonstrukcija ir remontas.

 

Šilutės polderiai“ taip pat atlieka papildomus darbus susijusius su hidrotechninių objektų statyba, inžinerinių tinklų ir kelių tiesimu, kitus įvairius statybos darbus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.