Kovo 3–5 dienomis vyksiančiame Lietuvos verslo forume – didžiausioje šalies interneto konferencijoje – daugiau nei 150 pranešėjų diskutuos pramonės, ekonomikos ir technologijų klausimais.

 

Praėjusiais metais pirmosios COVID-19 bangos metu įvykęs įžanginis renginys sulaukė milžiniško verslo bendruomenės susidomėjimo, forumo dalyvių skaičius tuomet siekė 5000, o šiemet jų laukiama dar daugiau.

 

Kovo 4 d. Lietuvos verslo forumo diskusijų dienoje kviečiame pasiklausyti Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) temos bloko „Skaitmeninių duomenų svarba: Statyba be popierių“ diskusijos bei pranešimų!

 

LSA bloke Jūsų lauks Jūsų lauks:

 

◾ Diskusija: „Statybų sektoriaus skaitmenizacija: Ar ilgai dar kaupsime kalnus popierių ir kada pereisime į skaitmeninius formatus?“

 

◾ Pranešimai:

- „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas – „Skaitmeninis statybų šuolis. Kada pajusime naudą?“

- „Eikos statyba“ vadovas Almantas Čebanauskas – „Statyba be popierių – ar jau turime pavyzdžių Lietuvoje?“

- „INHUS“ vadovas Audrius Tulaba – „Skaitmenizacijos nauda tiekimo grandinėje“

 

Lietuvos verslo forumas yra socialinio pobūdžio, o ne komercinis renginys – jo tikslas yra sutelkti verslo bendruomenę ir suteikti galimybę verslininkams bei ekspertams apsikeisti idėjomis, skatinančiomis proveržį aktualiose probleminėse srityse. Dėl to šių metų renginyje, kaip ir pernai, yra suteikiama galimybė dalyvauti nemokamai. Taip pat, skatinant verslo komandų edukaciją, įvestas bilietas įmonėms, suteikiantis galimybę už simbolinį mokestį prisijungti dešimčiai žmonių.

 

Daugiau apie renginį ir registracija čia: https://bit.ly/2YJvUpm

 

Forumui pasibaigus visų pranešimų, diskusijų ir webinarų įrašai bus pasiekiami renginio puslapyje.